Koniec neforemným košeliam, kúpte si slim fit model!

Koniec neforemným košeliam, kúpte si slim fit model!

27. novembra 2018,

Viete, prečo mladí chalani a koľkokrát aj dospelí muži neznášajú formálne oblečenie? Nechcú nosiť obleky, sťažujú sa na kravaty a ťažko ich nútite pomaly aj ku košeli. Dôvod je pritom jediný: necítia sa v takom oblečení príjemne. Tomu je však v 21. storočí koniec. V slim fit košeliach si budú pripadať komfortne.

Slim fit košele sú hitom posledných rokov a milujú ich muži všetkých vekových kategórií. Hodia sa najmä na chudšie postavy, zvýraznia rysy a nebudú na útlom tele tak visieť. Pánske košele slim sa nosia ako na slávnostné príležitosti, tak napríklad do baru. Záleží, aký zvolíte vzor a materiál.

Aj pánska móda sa mení

V dámskej móde prichádzajú zvraty dosť často, v tej pánskej v podstatne redších intervaloch. Slim fit košele sú však veľkým míľnikom, ktorý by nikto nemal prehliadať. Mužom neskutočne pristanú, a to nielen pri slávnostných príležitostiach. V košeli s jemným vzorom môžu pôsobiť ležérne, ak si napríklad vyhrnú rukávy.

Pre slávnostnejšie príležitosti je potom vhodná klasická biela košeľa doplnená o motýlika, alebo kravatu. A viete že: momentálne letia tenké čiže slim kravaty. Vhodným doplnkom môže byť aj elegantná kožená pánska aktovka.

Luxusná pánska aktovka Gilda Tonelli 2241 VIT RUGA, foto: panskaelegancia.sk

Luxusná pánska aktovka Gilda Tonelli 2241 VIT RUGA, foto: panskaelegancia.sk

Košeľa musí hlavne sedieť

Nie je dôležité či sa chystáte na míting v Žiline , alebo napríklad do Dubaja, dobre padnúca košeľa by mala byť samozrejmosťou. Hoci sú úzke košele v móde, neznamená to, že by si ich mal kupovať každý. Kto má trochu väčšie bruško, ten by mal siahnuť radšej po strihu regular. Najlepšia košeľa je totiž vždy tá, ktorá naozaj sadne. Golier by po zapnutí gombíka nemal odstávať, švy na ramenách musia sedieť, rukávy nesmú byť krátke. Kritérií na sledovanie je celkom dosť, a tak je vo finále najlepšie vydať sa do obchodu a vyskúšať, čo bude vhodné práve na vašu postavu. Akonáhle raz zistíte, ktorá veľkosť vám sadne, už nebude problém objednať si ďalšiu košeľu online. Bez znalosti veľkosti je to však dosť riskantné, pretože len košeľu, ktorá vám sadne, budete nosiť radi. Tak hurá pre ňu do najbližšieho obchodu!

Autorom článku je Inzercia. Článok nájdete v kategórii pánske oblečenie.