Presne na mieru: spodná bielizeň od Boux Avenue

Presne na mieru: spodná bielizeň od Boux Avenue

26. novembra 2018, Boux Avenue, spodná bielizeň, nohavičky, podprsenky, butik, Chodov

Sponzorovanej odkazy:

Žiadny kúsok oblečenia, ktorý si zaobstaráte, nebude nikdy vyzerať dokonale bez perfektne vhodnej spodnej bielizne. To navyše zaistí, že sa budete vo svojom outfite cítiť pohodlne, a správne podčiarkne vaše prednosti. Práve na spodnú bielizeň, ktorá svojej nositeľke ideálne padne, kladie dôraz butik Boux Avenue, ktorý nedávno otvoril svoju pobočku aj v centre Chodov. Tešiť sa okrem podprseniek a nohavičiek môžete aj na širokú ponuku pyžám, županov, plaviek, košieľok a doplnkov. Tak hurá na nákupy!

Spodná bielizeň pre každého

Jednou z vecí, na ktoré sa značka Boux Avenue zameriava, je nájsť snivú spodnú bielizeň pre každú z nás. Je jedno, či máte veľkosť 60A alebo 90I, butik zaistí vhodnú podprsenku pre všetky ženy bez ohľadu na veľkosť. Rovnako tak sa snažia výber prispôsobiť aj celej rade príležitostí. Čaká vás romantický víkend s partnerom a chcete oslniť novým kompletom? Chystáte sa vyraziť na ples v šatách odhaľujúcich chrbát a premýšľate nad vhodnou podprsenkou? Túžite po spodnej bielizni v trendových strihoch súčasnosti? Môžete byť v pokoji, Boux Avenue vám vyjde svojou ponukou v ústrety. Tešiť sa môžete na širokú škálu materiálov, strihov, špeciálnych noviniek pre každý outfit, rozmanitú paletu farieb od decentných až po neprehliadnuteľné tóny, a trápiť vás nemusí ani finančná otázka. Značka si totiž zakladá na tom, aby bola stále cenovo dostupná.

Kvalitný servis

Možno poznáte ten pocit, kedy prídete do obchodu a vlastne ani neviete, kde sa po hľadanom kúsku pozerať. Boux Avenue si je vedomý toho, že otázka dobrého poradenstva je pri výbere spodnej bielizne kľúčová. V jeho butikoch si teda môžete byť istí, že narazíte na skutočného profesionála v odbore. Prívetivá obsluha vám pomôže zvoliť typ a veľkosť spodnej bielizne ideálnu pre vašu postavu a navyše pridá aj pár tipov, ako bielizeň správne obliekať. Nemusíte sa už stresovať a báť sa opýtať, odborník vám pomôže k vašej spokojnosti. Príjemným zážitkom budú aj samotné kabínky. Nielen, že ponúkajú dostatok komfortného priestoru, ale zároveň si môžete vybrať aj druh osvetlenia, aby ste si čo najlepšie predstavili rôzne scenáre. K dispozícii je osvetlenie denné, západ slnka a nočné. Skúšanie spodnej bielizne nebola nikdy väčšia zábava!

Foto: Boux Avenue

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Jana Krajčová. Článok nájdete v kategórii spodná bielizeň.