Umenie denimu / Cross jeans

Umenie denimu / Cross jeans

30. mája 2011, Cross jeans, rifle, džínsy, pánske džínsy, dámske džínsy

Sponzorovanej odkazy:

Džínsy sú v dnešnej dobe kúskom oblečenia, ktoré má v šatníku snáď každý. Nosia ich muži aj ženy každého veku a denim sám o sebe nikdy nevyjde z módy. Mnoho z nás nosí džínsy kvôli ich nespornej pohodlnosti každý deň, a preto by som ich rozhodne zaradila medzi tie veci, na ktorých sa neoplatí príliš šetriť. Možno ste sa totiž rovnako ako ja stretli s riflami, ktoré sa po niekoľkých vypraniach sprali, roztrhli, alebo vyťahali, čo je napríklad u skinny džínsov veľmi nežiaduce. To by sa vám u riflí z pravého denimu rozhodne stať nemalo a oplatí sa tak staviť na svetové značky, ktorých názov už je v „jeansovom priemysle“ pojem.

Do renomovaných firiem zameriavajúcich sa na výrobky z denimu patrí značka Cross, ktorá sa rozrástla v celosvetovú spoločnosť obľúbenou vďaka kvalitným džínsom v nevšednom a inovatívnom dizajne. Hlavnou cieľovou skupinou značky Cross sú prevažne mladí ľudia medzi 18–24 rokmi, ale ako spoločnosť sama uvádza, ich výrobky nosia všetci, ktorí chcú mladými zostať. Zmyslom Cross jeans je jednoduchosť a prirodzenosť, možno preto sa ich výrobky tešia tak obrovskej obľube. Okrem toho oplýva značka Cross aj vysokou kreativitou, kvalitou a ponúka tiež vytúžený komfort, ktorý je pre mnohých ľudí hlavným kritériom pri kúpe džínsov. Ďalším nesporným plusom tejto firmy je aj finančná dostupnosť ich výrobkov.

Kvalitu značky ale najlepšie potvrdzujú jej výrobky, prejdime teda najnovšiu kolekciu Cross jeans. V tej dámske nájdeme samozrejme stále trendy skinny džínsy, ale aj klasické rovné alebo mierne rozšírené rifle. Škála farieb obsahuje najrôznejšie odtiene modrej a šedej a nechýba ani in čierna.

Pánska kolekcia oplýva pohodlím a ležérnosťou, ktorú muži zaiste ocenia. Džínsy sú skôr klasického strihu, voľnejšie a rovné. Farby sa príliš nelíšia od tých v dámskej kolekcii, teda typická modrá, miestami spranejšia – veľký trend tejto sezóny. Bez tohto prvku nájdeme v kolekcii už len čierne rifle, čo dokazuje, akým veľkým hitom sprané džínsy sú.

Kvalita, štýl a prijateľná cena sú určite výhody, ktoré oceníte a to všetko značka Cross jeans zaručuje. Vypravte sa teda do ich obchodov, ktoré sú rozmiestnené v mnohých mestách Českej republiky, a presvedčte sa, že džínsy Cross padnú ako uliate ako vášmu štýlu, tak aj vašej postave.

Zdroj: www.crossjeans.cz , Jupiterimages / Photos.com / Thinkstock

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Jana K.. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie a pánske oblečenie.