Kolekcia pre poriadnych chlapov: Roadtrip po USA

Kolekcia pre poriadnych chlapov: Roadtrip po USA

17. novembra 2018, pánska móda, pánske oblečenie, pre chlapov, vianoce, tip na vianoce

Sponzorovanej odkazy:

Aj muži majú svoje sny – napríklad zamieriť vo veteránovi naprieč Amerikou, vychutnať si západy slnka a užívať si rockovú hudbu, znejúcu sa z autorádia. V štýle roadtrip vznikla aj nová kolekcia pánskeho oblečenia pre poriadnych chlapov. Móda, za ktorú sa muži nemusia hanbiť.

Route 66

Známa cesta sa stala predlohou pre najnovší pánsky rad oblečenia v KiK. Na motívy slávnej Route 66 pripravili tvorcovia hneď štyri pánske mikiny, ktoré nesú jej názov spolu s americkým motívom. Klasická mikina bez kapucne je ležérna a hodí sa k ozajstným motoristom, rovnako ako k pohodovému štýlu milovníka denimu. Mikina Route stojí 11 €.

Hudba je rock

Aby bol chlapský rad kompletný, nesmie chýbať ani to, čo na cestovanie rozhodne patrí – poriadna muzika! A za túto kolekciu sa žiadny rocker rozhodne nebude hanbiť. Každý, kto zbožňuje AC/DC, Nirvanu alebo napríklad Kiss, nech si to zamieri do Kiku, kde čaká vyčarený rad mikín s potlačou vpredu aj na chrbte – to aby bolo jasné, kto je tu skutočný fanúšik! Mikina Nirvana.Kiss alebo AC / DC vyjde na 17 € a pánske mikiny modrá, sivá a čierna s potlačou Route, 68 a a California vyjdú na 11 € za kus.

Vianoce za rohom

Na záver nezostáva, než pripomenúť, že sa blížia Vianoce. Ak máte doma poriadneho chlapa, potom môžete začať loviť darčeky – napríklad práve v KiK! To je náš dnešný chlapský tip pre partnerky, ktoré im chcú urobiť radosť!

Zdroj foto: KiK

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Vendula Jelínková. Článok nájdete v kategórii pánske oblečenie.