Hrejivá jeseň cestou necestou

Hrejivá jeseň cestou necestou

10. novembra 2018, jeseň, dámske oblečenie, kolekcia oblečenia, KiK

Sponzorovanej odkazy:

Sychravé počasie vám predsa nezabráni vydať sa s celou rodinou na jesennú prechádzku – za dobrodružstvom! Či už chcete vyraziť púšťať šarkana, alebo sa len chcete prejsť v parku, KiK ako obvykle nelenil a pripravil pre vás hrejivú jesennú kolekciu, v ktorej len tak chlad nepocítite.

Šport alebo mesto?

Aj muži potrebujú teplo. Lenže bývajú stále v pohybe – preto by ich zvršky mali obsahovať priezvisko funkčné. A práve taká je ľahká pánska bunda, ktorá zahreje v meste pri ceste do práce, rovnako ako pri horskej túre, alebo športe. Že by dokonalý námet na darček pre partnera?

Pánska funkčná bunda, 32 €

Pánska funkčná bunda, 32 €

Elegantné, ale v teple

Pre skutočné dámy nechýba elegantná mestská kolekcia, ktorá zahreje a navyše skvele vyzerá. Stále obľúbené zostávajú bundy kabátového strihu. Tie navyše vďaka predĺženej dĺžke chránia tiež chrbát a obličky – a zima nemá šancu. Aby bol výsledný outfit dokonalý, nebojte sa vybaviť tiež s trendovými doplnkami – čiapky, alebo šál v tomto ročnom období nesmú v šatníku chýbať.

Dámska bunda kabátového strihu, 21 €

Dámska bunda kabátového strihu, 21 €

Mamičky v pohybe

Kategória v pohybe – tu spadajú aj super ženy – a síce mamičky. Pre nich aj ich najmenších pripravil Kik teplé oblečenie, ktoré ochránia ako ich ratolesti, tak ich víly ochrankyne. Pre bábätká sú určené teplé kombinézy, pre ich mamičky komfortná vetru vzdorná softshellová bunda.

Dojčenská zimná kombinéza, 11 €

Dojčenská zimná kombinéza, 11 €

Vždy pohodlne, vždy v teple

Bundy, doplnky, členková obuv – to všetko pre malých aj veľkých. Myslite na svoje pohodlie a vybavte svoj šatník nevyhnutnými jesennými must have kúskami. Napríklad práve v Kike.

Zdroj foto: KiK

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Vendula Jelínková. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie a pánske oblečenie.