Ako na jesenný make up?

Ako na jesenný make up?

4. novembra 2018, kozmetika, dekoratívna kozmetika, Make me Happy, Marionnaud

Sponzorovanej odkazy:

Dnešné nároky žien na dekoratívnu kozmetiku sú vysoké. Chceme kvalitné produkty, ktoré vydržia dlhú dobu, zároveň budú príjemné, bude sa s nimi dobre pracovať a tiež chceme, aby sme si make-up mohli rýchlo podľa príležitosti upraviť a premeniť. V neposlednom rade je potom samozrejme dôležitá cena, ktorá nesmie byť závratná. Zdá sa vám, že takáto kozmetika jednoducho neexistuje? My o nej vieme! A nájdete ju v Marionnaud!

Nový rad Make me HAPPY

Sľub, ktorý nový rad dekoratívnej kozmetiky svojim názvom dáva, teda „urob ma šťastnou“, skutočne sedí. Poteší totiž nielen vás, ale aj vašu peňaženku, pretože je plná cenovo dostupných produktov naozaj vysokej kvality. Pomôže vám zariadiť look presne taký, aký si prajete – decentné denné aj neprehliadnuteľné večerné líčenie. A to v kompletnej podobe, obsahuje totiž produkty pre dokonalú pleť, zvodné oči aj plné a sexy pery.

Krása rozmanitosti

Ak hovoríme, že s kolekciou Make me HAPPY si vytvoríte skutočne akýkoľvek look, je to naozaj tak. Aby si produkty našli cestu do kozmetického šuplíka každej dámy, oplývajú nekonečnou rôznorodosťou ako farieb, tak aj textúr. Make-upy tu nájdete jemné a ľahké, ale aj perfektne krycie, u očných tieňov máte na výber hneď z dvadsiatich rôznych odtieňov a nechýba ani ďalších päť paletiek očných tieňov. Marionnaud dobre vie, že ženy sú náročné aj na riasenky, a pripravil tak hneď tri ich varianty. My Lash Designer Mascara sa postará o dlhé, husté a navyše perfektne oddelené riasy, My Curvylash Mascara ich krásne natočí a predĺži a My Crazylash Mascara zariadi naozaj husté vejáriky. Súčasné trendy kladú veľký dôraz aj na obočie, ktoré teda v kolekcii nesmie byť zabudnuté. Zvýrazniť ho môžete pomocou praktickej ceruzky s kefkou na prečesanie a definovanie tvaru na druhom konci. Na svoje si v kolekcii prídu aj milovníčky rúžov ​​s najrôznejšími trendovými finišmi. Nájdeme tu rúže lesklé, zamatové aj rýdzo matné, a ak úplne rúžom neholdujete, ale chceli by ste tiež svoje pery oživiť, ponúka sa ošetrujúci balzam a rúž v jednom.

Foto: Marionnaud

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Jana Krajčová. Článok nájdete v kategórii parfémy a kozmetika.