Sexy dámske hodinky: DKNY, Chopard, Armani aj Gucci

Sexy dámske hodinky: DKNY, Chopard, Armani aj Gucci

4. júna 2011, Gucci, Armani, Giorgio Armani, Emporio Armani, Chopard, švajčiarske hodinky, Donna Karan, módne doplnky, hodinky pre ženy, dámske hodinky, DKNY

Sponzorovanej odkazy:

Žiadna žena by sa nezaobišla bez dôležitých módnych doplnkov. Nikdy by nevyšla von bez jediného šperku, elegantnej šatky alebo bez praktickej kabelky. Tak už to proste je. Sexy žene musí oblečenie vždy štýlovo a farebne ladiť a obetuje pre to čokoľvek. Každý novo kúpený kus oblečenia znamená nákup nového módneho doplnku a naopak. Mnoho žien si lesklé zelené lodičky nekúpi len preto, že sa im k ničomu nehodia, ale niektoré praktické ženy si ich kúpia spoločne s korálkami alebo kabelkou v rovnakej farbe. Vezmite si niečo z praktických žien a verte mi, že sa budete cítiť oveľa lepšie.

Už sme si vysvetlili, prečo sú módne doplnky tak dôležité a teraz si už môžeme predstaviť jeden z najhlavnejších, a tým sú hodinky pre ženy. Tento módny doplnok berie každá žena úplne inak. Niečo iné znamenajú pre pracovitú ženu, elegantnú ženu a ženu v domácnosti. Pre jednu sú radcom a pomocníkom a pre druhú len príťažou. Dá sa povedať, že s hodinkami je to ako s kávou. Niekto ju miluje, niekto potrebuje, niekto neznáša a i na chuť jej prichádza každý v inom veku.

Newyorský štýl – Dámske hodinky DKNY

Značku DKNY reprezentujú nielen úžasné parfémy ale aj hodinky. Módna návrhárka značky Donna Karan vo svojich kolekciách kombinuje pohodlie a luxus. Rovnako tak je tomu aj pri jej hodinkách, ktoré na prvý pohľad pôsobia veľmi elegantne a na ten druhý veľmi prakticky. Týmto hodinkám skrátka nič nechýba. Každý typ ženy si medzi nimi vyberie tie svoje. Veľa hodiniek od značky DKNY možno označiť ako unisex. To znamená, že sa hodia ako pre mužov, tak aj pre ženy. Ak by vám teda ženy niekto hovoril, že sú vaše hodinky priveľmi pánske, môžete mu s kľudom odvetiť:,, Nie sú zmužnelé, sú od DKNY ". U značky DKNY sa mi tiež veľmi páči, že vám poradia s kombinovaním doplnkov a oblečenia. Ak sa rozhodnete kúpiť značkové hodinky na ich oficiálnych stránkach, tak pri každých budete mať ponuku kabeliek, oblečenia, šatiek alebo šperkov, ktoré môžete spoločne s nimi nosiť.

Švajčiarska kvalita – Dámske hodinky Chopard

Kto iný by mohol vyrábať najlepšie hodinky a hodinové strojčeky, ak nie Švajčiari? Odpoveď znie:,, Nikto ". Švajčiarske hodinky majú naozaj dlhoročnú tradíciu a sú považované za tie najkvalitnejšie a rovnako tak aj švajčiarska značka Chopard, ktorá sa špecializuje na výrobu hodiniek, krásnych šperkov a parfumov. Jej kolekcia dámskych hodiniek je jednou z najelegantnej­ších, aké som kedy videla. Hodinky Chopard zvýrazňujú ženskosť a sú vhodné pre ženy všetkých vekových kategórií. Mnoho dámskych hodiniek Chopard je obohatených blyšťavými diamantmi, ktoré zaiste zapôsobia na každú ženu. Bohužiaľ tieto hodinky nemajú na českom trhu príliš veľké zastúpenie a ak by ste si ich chceli zakúpiť, tak jedine v ich rodnej kolíske Švajčiarsku alebo v iných krajinách.

Nielen pánska móda – Dámske hodinky Armani

Značka Armani na čele so svojím predným módnym návrhárom Giorgiom Armanim je stelesnením elegancie. Vznikla roku 1974 a spočiatku sa zameriavala predovšetkým na pánsku módu. Niet divu, že pánske obleky od Armaniho sú jednými z najdrahších a najuznávanejších. Preto sa tiež trocha pánskeho šarmu vyskytlo pri dámskych hodinkách Armani. Tieto hodinky sú samozrejme veľmi vkusné a pekné, ale švajčiarsky Chopard to jednoducho nie je. Hodiť sa budú predovšetkým ženám, ktoré obdivujú taliansky noblesný dizajn a svetoznámu značku Emporio Armani.

To najlepšie na koniec – Dámske hodinky Gucci

Populárna značka Gucci nesklamala ani svojou kolekciou dámskych hodiniek. Aj tie sa vyznačujú neuveriteľnou talianskou ľahkosťou a nápaditosťou. Gucci je skrátka dokonalá. Obdivujem tú vycibrenosť a jedinečnosť. Keby ste chceli navštíviť kolekciu dámskych hodiniek na oficiálnych stránkach tejto značky, sama to ihneď uvidíte. Hodinky sú zrovnané podľa kolekcií, designu, veľkostí a farieb. Gucci vie, že mnohým ženám táto precíznosť imponuje. Hodinky Gucci si berú niečo i z histórie svojej značky. Remienok mnohých z nich je vyrobený z pravej kvalitnej kože.

Zdroje: www.hodinky.cz www.polyvore.com www.asos.com www.finestwatches.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Hedvika F.. Článok nájdete v kategórii šperky a hodinky.