Členkové čižmy 2010 - priamo do tohto počasia!

Členkové čižmy 2010 - priamo do tohto počasia!

11. novembra 2010, Kotníkové kozačky, Baťa, Deichmann, Topshop, módna obuv, topánky jeseň 2010, čižmy, topánky trendy, dámska obuv, dámske topánky jeseň 2010

Sponzorovanej odkazy:

Teploty vonku kolísajú z vyššej na nižšiu, raz slniečko svieti veľa a onedlho sa schováva za mraky. Počasie vonku je premenlivé a nám nezostáva nič iné než mu prispôsobovať aj naše vrstvy oblečenia a obúvať rôzne teplé topánky. O oblečení sa dnes baviť nebudeme, ale ukážeme si modely obuvi, ktoré sú teraz ideálnym módnym i praktickým doplnkom do tohto nevyspytateľného počasia, ktoré si s nami, zdá sa, tak trochu pohráva. Preto si dnes ukážeme niekoľko modelov členkových čižiem, ktoré nielen teda, že zahrejú, hlavne počas chladnejších rán, ale tiež vyzerajú na nohe neuveriteľne sexy. Je už na vás, či si vyberiete členkové čižmy na podpätku alebo ploché bez podpätku. Čižmičky sa vám navyše budú hodiť k mnoho modelom oblečenia, k legínam počnúc cez džínsy až napríklad po sukni. Všetko záleží na vašom štýle a predstave. Za módnymi členkovými kozačkami sa pozrieme do dvoch špecializovaných značkových predajní, Baťa a Deichmann a potom aj do štýlového, anglického butiku, ktorý už z našich článkov zaiste dobre poznáte, do butiku nazývaného Topshop.


Baťa

Český obuvnícky priemysel proste vie, čo je trendy a čo sa nosí. Trend a štýl u nás v Českej republike reprezentujú butiky Baťa, kde si z ich širokej a lákavej ponuky vyberiete určite aj vy. A jedným takým modelom štýlovej obuvi je aj model členkových čižiem. Medzi nimi nájdete v butikoch Baťa i tie ploché, teda bez podpätku aj tie vysoké s podpätkom. Čižmičky Baťa 2010 sa od seba líšia tiež zdobením. Niektoré z nich na sebe majú trblietavé a blýskavé kamienky, iné sú zdobené apartnom kovovým šnurovacím systémom a niektoré sú čisto bez zdobenia. Kozačky sa však od seba líšia aj materiálom. Mimo elegantných členkových čižiem tu nájdete aj štýlové robustné kozačky, ktoré sú po celom svete naozaj dosť obľúbené, k nám táto móda dorazí tento rok. Každopádne je tu z čoho vyberať, preto ak je vám vonku zima, nie je na čo čakať a vydať sa na nákupy čo najskôr ako vám zamrznú všetky prstíky pri nohách. Nie je nič príjemnejšie než mať nôžky v teple a pritom byť celá štýlová. A to sa vám s členkovými kozačkami spoločnosti Baťa zaiste podarí.


Deichmann

I nemecká obuvnej spoločnosť Deichmann ponúka na výber pestrý počet modelov členkových čižiem. Sú štýlové, moderné a väčšinou sa nachádzajú v tmavšom odtieni farieb. Tiež, rovnako ako u Baťu, sú kozačky rôzne zdobené. Častým prvkom sú tu však pracky, ktoré dodávajú modelom členkových čižiem „drsnejší“ look. Všimnúť si môžete tiež odlišný tvar topánky, ako jej vrchného zakončenia, tak aj jej špičky. Aj tento malý, možno nepatrný prvok môže zmeniť celý váš výsledný štýl. Aj tu samozrejme nájdete plochú obuv, aj kozačky na podpätku. Ceny sa u väčšiny modelov pohybujú do 1 000 Kč.


Topshop

Po českých a nemeckých modeloch sa dostávame k tretej značke obuvi, tentoraz k anglickej módnej spoločnosti Topshop. Tu nájdeme naozaj odlišné členkové čižmy. Odlišné ale štýlové, nadčasové a možno aj trošku extravagantné. Nájdete tu skutočne mnoho štýlov, od kovbojského cez elegantné, po, dá sa povedať, „nedbalý a ošúchaný“, ktorý je však veľmi moderný, najviac teda v zahraničných krajinách. Modely tejto členkovej obuvi Topshop sú proste perfektným módnym doplnkom pre súčasné, takmer aprílové, počasie.

„Zdroj“: www.bata.cz, www.deichmann.de, www.topshop.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Lenka K.. Článok nájdete v kategórii topánky, obuv.