Tajomstvo krásy

Tajomstvo krásy

29. októbra 2018, Dermacol, starostlivosť, krása, kozmetika, dekoratívna kozmetika

Sponzorovanej odkazy:

Ani sychravé jesenné počasie nebude mať šancu, keď sa vybavíte novinkami od Dermacolu. Hneď štyri kozmetické novinky patria medzi jesenné must have – a my vám ich radi predstavíme!

Jesenné novinky Dermacol predstavujú harmonickú starostlivosť o ženskú krásu v tomto ročnom období. Hoci pleť dostala v lete pod náporom slniečka zabrať, so štyrmi pomocníkmi bude váš vzhľad zase bezchybný a svieži. Aj na jeseň môžete rozkvitnúť – stačí mať pri ruke bojovníkov proti jesennej šedi.

Obočie ako základ

Krásne a upravené obočie je základom bezchybného vzhľadu. Dodá výraz tvári, a aj keby ste neboli nalíčená, bez estetického obočia by to jednoducho nešlo. Medzi súčasné trendy patrí predovšetkým prirodzené husté obočie. Nie každá z vás má však to šťastie, že je takým dokonalým obočím vybavená. V takom prípade sa ponúka exkluzívna riasenka na obočie Waterproof eyebrow mascara. Stačí pár ťahov, ktorými zvýrazníte chĺpky aj tvar. Výsledok? Vode odolná a prirodzená textúra po celý deň. Vyberie si každá – blondínka, brunetka aj čiernovláska. Cena za novinku činí 8 €, cena za krásne obočie – na nezaplatenie.

Zvýrazní to

Ak si iba s maskarou na obočie nevystačíte, potom rozhodne siahnite po korekčnej ceruzke Gorgeous eyebrow Correcting & illuminating pen. Korekčným perom upravíte tvar obočia tak, že nanesiete vrstvu pod jeho spodnú líniu a vykreslíte požadovaný tvar. Na druhej strane pera sa potom skrýva milé prekvapenie – rozjasňujúca báza, ktorou zvýrazníte pohľad. Túto jeseň skrátka zažiarite. Korektor a rozjasňovač kúpite za 8 €.

Dokonalá pleť

Povedzte nie nedokonalostiam vašej pleti. Dermacol vie, že ste krásna, aká ste. Aby ste si však pripadali dokonalé každý deň, môžete drobné chybičky a nedostatky pleti zamaskovať jedinečným rozjasňujúcim korektorom v klikacom pere Illuminating concealer touch & cover. Praktické balenie dávkuje krytie podľa vašej potreby. Prekryje problematické miesta na pleti, ale aj tmavé kruhy pod očami. A nielen to – pre rozžiarenie pleti je možné korektor aplikovať rovnako pod obočie, okolo očí, nosa a pier. Je to skutočne jasné, za 12 € získate pomocníka do nepohody, ktorý sa vo vašej dekoratívnej kozmetike nestratí.

Pery k pobozkaniu

Nenásilná extravagancia je v móde. Trendové môžu byť aj vaše pery. Použite očarujúci tekutý lesk na pery Holographic lip gloss. Ľahučká a vysoko pigmentovaná textúra odráža svetlo. Rúž mení farbu, pôsobí magicky a ešte hydratuje. Čo viac perám dopriať? Túto milostnú aféru si zamilujete za 8 €. Možno naniesť samostatne, alebo na rúž.

Zdroj foto: Dermacol

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Vendula Jelínková. Článok nájdete v kategórii parfémy a kozmetika.