Dvojdielne plavky 2011: adidas, Litex, Nike aj Roxy?

Dvojdielne plavky 2011: adidas, Litex, Nike aj Roxy?

23. mája 2011, Dvojdielne plavky 2011, plavky, adidas, Litex, Nike, Roxy, dvojdielne športové plavky, dvojdielne dámske plavky, čierne

Sponzorovanej odkazy:

Každá žena chce vyzerať krásne a sexy, a to aj v plavkách. Existuje celý rad štýlov plaviek, ktoré vyhovujú módnym trendom, dôležité ale je, aby vyhovovali aj našim proporciám. V prvom rade je teda potrebné vybrať si ten správny štýl, strih a farbu, prípadne vzor, ​​ktoré bude vyhovovať individuálnym potrebám nositeľky. Dvojdielne plavky 2011 ponúkajú veľký výber, tak sa nemusíte báť, že by ste si v tak veľkom množstve nenašla tie pravé pre vás .

Správne plavky pre určitý tvar postavy

„Hruška“ by sa mala snažiť vyberať z plaviek, ktoré priťahujú pozornosť na hornú časť tela a spodnú časť by mala byť čo najviac vykrojená. Farby sa snažte vyberať jednoduché tmavšie.

Ženy s veľkým poprsím by mali určite venovať pozornosť podpore pŕs.

Ženy s malým poprsím by zas mohli skúsiť brazílsky štýl plaviek, pretože ponúkajú telu rovnováhu a veľmi vhodné sú aj push-up podprsenky.

Plavky Litex

Česká firma Litex ponúka vysoko kvalitné plavky z talianskych, francúzskych a španielskych materiálov. Veľkou výhodou je, že si môžete sami nakombinovať horný a spodný diel plaviek podľa svojho vkusu. V novej kolekcii nájdete neuveriteľné množstvo štýlových farieb a vzorov, od prúžkov až po retro kvety, samozrejme ani v tejto kolekcii nechýbajú univerzálne čierne plavky.

Plavky adidas

Športová značka adidas zameraná na funkčnosť a dizajn predstavila svoje umenie na plavkách pre tohtoročnú sezónu. Dvojdielne športové plavky sú nielen krásne, takže v nich jednoducho podčiarknete svoju športový imidž, ale hlavne sú ušité z kvalitných materiálov, ktoré poskytujú vysoký komfort.

Plavky Nike

Plavky Nike nie sú len pre športovcov, pretože pohodlie si pri plávaní môže dopriať ktokoľvek. Plavky sú tiež vyrobené z veľmi kvalitných materiálov, preto dlho držia tvar a elasticitu. V tohtoročnej kolekcii nájdete jednoduché jednofarebné, ale aj pruhované, bodkované alebo inak vzorované.

Plavky Roxy

Kolekcia Roxy je tento rok naozaj veľmi príjemne dizajnovo prepracovaná a navyše veľmi všestranná. Pri výbere si prídu na svoje ako dievčatá s väčším, tak aj menším poprsím. Dvojdielne dámske plavky v jamajskom štýle s volánikmi dokážu zväčšiť objem pŕs až o jednu veľkosť alebo môžete skúsiť, ktoré razom vykúzlia dokonalé a sexy tvary.

Zdroj: www.litex.cz , www.polyvore.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Jana A. Článok nájdete v kategórii plavky.