Dokonalá pleť s Erborian

Dokonalá pleť s Erborian

20. októbra 2018, kozmetika, novinky, erborian, Marionnaud, starostlivosť o pleť

Sponzorovanej odkazy:

Kto by si neprial bezchybnú pleť, ktorou sa môžu pýšiť kórejské ženy? Namiesto toho však väčšinu z nás, obzvlášť v súčasnom chladnom období, trápi začervenanie, suchá či unavená pleť, ktorá na prvý pohľad nevyzerá pekne. Našťastie žijeme v dobe, kedy na takmer každý problém s pleťou existuje riešenie. A práve na tieto časté neduhy sa sústredia tri novinky značky Erborian, ktoré sú kombináciou kórejských tradícií a francúzskych skúseností z odboru.

Erborian CC Red Correct

Trápi vás začervenanie pleti, a pretože sa bojíte podráždenia, radšej s tým nič nerobíte? Potom je novinka Erborian CC Red Correct tým najlepším možným riešením. Tento ošetrujúci a zároveň skrášľujúci krém začervenanie potláča, a navyše je tak šetrný, že pritom podráždenú či citlivú pokožku upokojuje. Tajomstvom úspechu sú zelené čiastočky, ktoré začervenanie korigujú, a tiež zapuzdrené pigmenty, ktoré sa pri nanesení na pleť menia na telovú farbu. Nemusíte sa tak v žiadnom prípade obávať zelenej pleti – čaká vás naopak zjednotená tvár bez červených miest.

Erborian Bamboo Glow

Ku krajšej pleti vám môže dopomôcť aj bambus. Ukážkou toho je krém Erborian Bamboo Glow, ktorý sa zameriava na vysušenú pleť smädnú po dávke hydratácie. Obsahuje takzvaný „bambusové waterlock komplex“, ktorý sa za pomoci výťažkov z bambusu, glycerínu a betainu stará o kompletnú hydratáciu pleti. Okrem neho krém obsahuje tiež minerály, aminokyseliny a proteíny, ktoré zase zaisťujú potrebnú výživu. Tešiť sa môžete na rozjasnenú, vyživenú a sviežu pleť.

Erborian Bamboo Matte

Je najväčším problémom vašej pleti prehnaný lesk? Potom siahnite po novinke Bamboo Matte. Aj tu nájdete bambusové waterlock komplex, ktorý v pleti uzamyká hydratáciu, ale zároveň tento krém zaistí púdrový efekt a zmatnenie. Krém určený pre majiteľky zmiešanej či mastnej pleti navyše zvláda maskovať aj drobné nedokonalosti pleti. Obsahuje bambusový púder pre matný vzhľad a mikroperličky, ktoré majú na starosť zakrytie prípadných nedokonalostí. Vaša pleť bude prirodzene matná, ale zároveň vyživená a hydratovaná. Všetky novinky značky erborian zoženiete v parfumériách Marionnaud.

Foto: Erborian

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Jana Krajčová. Článok nájdete v kategórii parfémy a kozmetika.