Hot must have v starostlivosti o telo? Tuhý sprchový gél!

Hot must have v starostlivosti o telo? Tuhý sprchový gél!

10. októbra 2018, Bomb Cosmetics, tuhý sprchový gél, starostlivosť o pleť, starostlivosť o pokožku

Sponzorovanej odkazy:

Výrobcom kozmetiky Bomb Cosmetics je britská spoločnosť Get Fresh Cosmetics, Ltd. Firma sa snaží vyrábať takú kozmetiku, aby bola pre zákazníka pohodlná a príjemná. Jej receptúra sa odvíja od poznatkov z aromaterapie. Teraz prichádza na trh kozmetiky s absolútnou novinkou – s tuhým sprchovým gélom na šnúrke. Prečo sa ale nejedná o mydlo a vďaka čomu ho možno zaradiť medzi sprchové gély, vám prezradíme!

tuhý sprchový gél Limetka

tuhý sprchový gél Limetka

Čím je Bomb Cosmetics odlišná?

Nielen, že sa jedná o príjemnú a voňavú kozmetiku, ale obľúbenosť značky rastie aj vďaka ďalším faktorom. Jedným z nich je predovšetkým kvalita výrobkov. Ide totiž o starostlivú ručnú výrobu. Spoločnosť sa tiež snaží byť šetrná k prírodným zdrojom, čo oceňuje čoraz viac zákazníkov. V neposlednom rade sa potom Bomb kozmetika odvíja od receptúr z aromaterapie, čo má uvoľňujúce účinky pre telo i myseľ.

tuhý sprchový gél Medový

tuhý sprchový gél Medový

Novinka na trhu – tuhý sprchový gél

Sprchové gély sa stali veľmi obľúbeným produktom a od používania mydla sa v posledných rokoch dosť upustilo. Bomb Cosmetics však prišla s absolútnym hitom a novinkou zo sveta sprchovania. Tuhý sprchový gél je v podstate ako kocka mydla, ktorá je pripevnená na povrázku. V čom sa teda líšia a prečo sa nazýva tuhým sprchovým gélom a nie mydlom? Je to vďaka jeho zloženiu, ktoré zanecháva pokožku vláčnu, rovnako ako sprchový gél. Väčšina klasických mydiel má totiž tendenciu kožu vysušovať.

tuhý sprchový gél Ruža

tuhý sprchový gél Ruža

Tajná receptúra ​​odhalená

Dôvod, prečo ide o sprchový gél v kocke, a nie o mydlo poznáte. Čo je teda zložkou tohto zázraku? Z veľkej časti sa jedná o bambucké maslo, ktoré pokožku zanecháva vláčnu a jemnú. O vyživenie vašej kože sa tiež postarajú ďalšie zložky, ako napríklad esenciálne oleje. Tie krásne voňajú a zároveň nevysušujú. Bomb Cosmetics vytvorili hneď niekoľko variantov týchto tuhých sprchových gélov. Vybrať si môžete podľa vône, ale aj podľa farby. Spoločnosť Get Fresh Cosmetics, Ltd hrdo hlási, že s touto novinkou si užijete relaxačný kúpeľ večer po dlhom dni, ale aj osviežujúcu a voňavú sprchu zrána, ako skvelý štart do nového dňa.

tuhý sprchový gél Elegantný chlapík

tuhý sprchový gél Elegantný chlapík

Tuhý klátik na šnúrke navyše nezaberá toľko miesta v kúpeľni, ako fľaštička sprchového gélu a je teda skvelou kozmetikou tiež na cesty. Vďaka šnúrke ho možno zavesiť, alebo ho jednoducho môžete položiť na priestor pre mydlo.

tuhý sprchový gél Mrak

tuhý sprchový gél Mrak

Zdroj foto: Bomb Cosmetics

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Lucie Holásková. Článok nájdete v kategórii parfémy a kozmetika.