Francúzsky šarm menom Mapoésia

Francúzsky šarm menom Mapoésia

3. októbra 2018, Francúzsky šarm, Mapoésia, šatky, grafické potlače, Nila

Sponzorovanej odkazy:

Možno máte pocit, že multifunkčným šatkám už odzvonilo, pretože je po lete. Opak je však pravdou. Krásne veľké šatky francúzskeho šarmu a elegancie využijete aj na jeseň. Mnohí z vás jazdia na dovolenku k moru práve až po sezóne. A v opačnom prípade, veľký šál sa na jeseň vždy hodí.

V mene Mapoésie

Chystáte sa na neskorú jesennú dovolenku k moru, niekam do tepla za menšie ako sezónne peniaze? Potom budete potrebovať osušku, na ktorú si na pláži môžete ľahnúť a len tak relaxovať. Rovnako tak sa hodí niečo „cez plavky“, keď vyleziete z vody. S krásnymi šatkami, ktoré dostanete na Nila.cz, zabijete dve muchy jednou ranou. Sú dostatočne veľké, aby ste si na ne mohli sadnúť, ale tiež ich rôzne obviazať okolo tela, ako šaty. Zakaždým tak môžete vytvoriť úplne iný a nový model, podľa spôsobu uviazania.

Kráska jesene s francúzskym šarmom

Tieto krásne šatky z kolekcie Mapoésie skvele využijete aj na jeseň. S veľkou šatkou sa dajú doslova čarovať zázraky a zakaždým tak získate nový model. Šatku možno klasicky uviazať okolo krku, len tak prehodiť cez džísky či koženú bundu, alebo ju použiť namiesto svetra – napríklad na štýl ponča.

Šatky navyše nesú vzory, ktoré sú inšpirované domorodou kultúrou. Pripomínajú tak trochu obľúbený Boho štýl, ktorý je vhodný pre leto i jeseň. Vzory sú ale prepojené moderným štýlom tohto storočia. Stane sa z vás tak jesenná kráska veľkomesta, nielen diva na pláži.

Niečo málo o pôvode kolekcie

Táto francúzska značka textilných doplnkov k oblečeniu bola založená v roku 2010 nadanou výtvarníčkou Elsa Poux. Jedná sa teda o mladú značku, v ktorej sa vždy odráža výtvarné umenie.

Elsa čerpá inšpiráciu pre svoje šatky, šály a fuláry z mytológie. Taktiež sa necháva inšpirovať umením domorodých kultúr, ktoré elegantne, hravo a ľahko prepája s modernistickými smermi 20. storočia. Unikátne grafické motívy, ktoré nesú jednotlivé modely potom Elsa tlačí na prírodné tkaniny. Najčastejšie sa jedná o hodváb, bavlnu, vlnu a ich zmesi.

Zdroj foto: Nila.cz

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Lucie Holásková. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie, doplnky, módni návrhári, plavky a značky a značkové oblečenie.