Bižutéria vo farbách jari

Bižutéria vo farbách jari

3. júna 2011, Louis Vuitton, kvety, maxi prstene, drevené náramky, korálky, chirurgická oceľ, šperky, náušnice, náramky, náhrdelníky, prstene, Christian Audigier, Ed Hardy, bižutéria, jar 2011, trendy na jar

Sponzorovanej odkazy:

Jar je jedným z najkrajších ročných období celého roka a je symbolom módy. Na jar sa môžeme konečne vyzliecť z nudných páperových búnd, svetrov a otepľovačiek. Po dlhej jeseni a zime už nebudete musieť zahaľovať svoje telá. Nejde tu len o skvelé oblečenie, ktorého si budeme môcť do sýtosti užívať, ale aj o skvelé doplnky, v ktorých sa môžeme predstaviť prvému slniečku v novom roku. Tými doplnkami môžu byť slnečné okuliare, šatky, čelenky a samozrejme šperky. U šperkov si môžeme vyberať z mnohých materiálov, akými sú napríklad zlato, striebro, chirurgická oceľ, alebo napríklad len bižutériu, ktorá sa vyrába z koráliek, drôtikov aj látky. Aj keď šperky zo zlata a striebra vyzerajú úžasne, bižutéria sa k jari hodí predsa len o niečo viac. Bižutéria je určite rôznorodejšia a tento rok na jar bude z čoho vyberať. Užite si trendy jar 2011.

Klasickými témami jarnej bižutérie sú kvety, srdiečka a prípadne aj zvieratka. Jarnú bižutériu možno naozaj prirovnať k štýlu hippies, pretože je mierumilovná a pestrofarebná. Dá sa povedať, že ako každý rok, tak aj tento rok bude vládnuť bižutérií ružová, žltá, oranžová a modrá. Všetky tieto farby pripomínajú jar, a preto ich netreba odôvodňovať. Na dizajne vašej bižutérie nezáleží. Nosiť sa bude všetko! A hlavne veľké drevené, korálkové a všemožné náramky a prstene s maxi kvetmi! Nezabúdajte na to, že všetku bižutériu musíte nosiť tento rok v hojnom množstve.

Luxus – Bižutéria Louis Vuitton

Predstavíme si bižutériu luxusnej značky Louis Vuitton. Myslím si, že značku Louis Vuitton netreba predstavovať , pretože ju všetci dobre poznajú. Veľmi populárne sú kabelky, peňaženky a cestovné tašky Louis Vuitton. Každý ale určite nepozná šperky Louis Vuitton. Začneme s kolekciou pánskej bižutérie jar / leto 2011, pretože nie je tak obsiahla, ako tá dámska. Louis Vuitton zostal u klasiky a pánom túto jar ponúkne náramky, prstienky, náhrdelníky a manžetové gombíky vyrobené z ocele a kože. S kolekciou pre dámy na jar / leto 2011 sa značka Louis Vuitton vyhrala trochu viac. Vybrať si budú môcť dámy z náramkov, náhrdelníkov, prsteňov, náušníc alebo príveskov na kľúče. U prstienkov sa značka vracia ku kedysi módnemu hitu-veľkým plastovým prsteňov. Teda sa nebudete môcť hanbiť tento rok na jar vytiahnuť svoje staré veľké plastové prstene. Louis Vuitton tento rok vsadil na zlatú farbu a náušnice sú robené práve v zlatej. U náramkov je to tiež tak, niektoré sú ale vyrobené i z luxusnej kože. Náhrdelníky sú obohatené o krásne prívesky, ktorými je samozrejme väčšinou symbol značky-spojené písmená L a V.

A teraz niečo pre mladých! – Bižutéria Ed Hardy

Mnohými milovaná a mnohými tiež nepochopená to je značka Ed Hardy. Svoje motorkárske a rock'n'rollové motívy značka Ed Hardy neprenáša len na módne oblečenie ale tiež na luxusnú bižutériu. Pre kolekciu jar / leto 2011 si značka pripravila skutočne úchvatné kúsky náhrdelníkov, náramkov, prstienkov a náušníc. Veľkou výhodou týchto šperkov je, že sú unisex, čo znamená, že sú určené len pre obe pohlavia, a padnú preto aj mužom aj ženám. Značka u bižutérie vsádza na svoje osvedčené motívy. Mnohým sa môžu zdať modely šperkov Ed Hardy skôr kolotočiarske a gýčové, pretože sú veľmi pestrofarebné a väčšinou plastové či oceľové. Ak ste zvedaví alebo si už po takto krátkom predstavení značky Ed Hardy chcete zakúpiť niečo z jej ponuky, môžete tak urobiť napríklad na oficiálnom e-shope značky www.edhardyshop.com.

Zdroje: www.polyvore.com www.edhardyshop.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Hedvika F.. Článok nájdete v kategórii šperky a hodinky.