Show Intimissimi on Ice v Arena di Verona

Show Intimissimi on Ice v Arena di Verona

16. septembra 2018, Show Intimissimi on Ice v Arena di Verona

Sponzorovanej odkazy:

Intimissimi sa 5. septembra vrátila na prehliadkové móla s nezabudnuteľnou šou, ktorá publikum zaviedla do čarovného lesa, kde žijú pôvabné, zmyselné a ušľachtilé tvory.

Po štyroch rokoch veľkolepých hudobných produkcií Intimissimi on Ice v Arena di Verona sa značka bielizne vracia prehliadkové móla s ďalšou nezabudnuteľnou­ šou.

Hostia dostali pozvánku na objaviteľskú výpravu do čarovného lesa, ktorý je dokonalou kulisou pre večnú a zároveň modernú rozprávku, zvodnú aj dynamicky ženskú, v réžii tejto talianskej značky.

Už pri príchode na miesto je cítiť rozprávková atmosféra. Tajná záhrada, prastarý skleník, v ktorom sa môžete stratiť, ozvena vtáčej piesne, šušťanie motýlích krídel… tu vládne príroda. A príroda je rodu ženského.

V Čarovnom lese sa nachádza aj majestátny luster, ktorý osvetľuje úchvatné prehliadkové mólo – nadprirodzenú ríšu, kde sa prechádzajú éterické modelky Intimissimi.

Bohyne, víly a femme fatale plávajú s ľahkosťou, ale zároveň aj istotou. Lesné nymfy, zvodné rozprávkové bytosti so štýlom a ženskosťou. Žiarivé, v noci žijúce – oblečené preto do elegantnej bielizne, pyžám a kimon – v extatickom triumfe podprseniek a boyshort nohavičiek, zdobených body a korzetov, s výšivkou imitujúcou tetovanie a s westernovými motívmi.

Ženský vzhľad sa sofistikovaným pôvabom podprseniek a nohavičiek z hodvábu a čipky, ktoré zdobia lesklé kamienky alebo detaily z priehľadného tylu. Úchvatný zamat, ktorý vzbudzuje dojem, že tečie ako voda, čipka, macramé, flitre a hodváb vytvárajúci efekt bondáže.

Ako prvý sa na móle zjavila Irina Shayk, ktorej zmyselný pôvab je už niekoľko rokov spájaný so značkou Intimissimi, ktorej globálnou veľvyslankyňou je. Okrem Iriny vyšlo na mólo 25 modeliek, vrátane ikonických krások Isabeli Fontana a Anne V.

Za zvuku ľubozvučnej hudby sa lesné nymfy a vampy prechádzajú po koberci s opadaného lístia. Bielizňové outfity doplnili čipkované peleríny, lodičky na ihlách zdobené perím a efektné hlavové dekorácie v štýle kabaretu Folies Bergère. Medzi farbami kraľovala čierna, biela, červená; medzi vzormi bodky a kvety.

Gracióznu armádu modeliek, ktorých najväčšou zbraňou je ich krása, odprevadili na prehliadkové mólo muži. Muž Intimissimi odetý do bielizne a oblečenia na spanie je ďalším úspechom značky, ktorá nedávno otvorila obchody „len pre pánov“.

V Parterre de Rois sa všetky oči sa upierali na prvý rad, kde sedela Sarah Jessica Parker, ambasádorka Intimissimi pre nadchádzajúcu sezónu. Kráľovná Sexu v meste, ktorá viac než ktokoľvek iný odhalila, aké ženy sú a čo potrebujú, aby sa cítili krásne a šťastné, je modernou priekopníčkou ženskej sebadôvery, štýlu a krásy.

Ester a Chiara

Ester a Chiara

Po jej boku žiarila ďalšia kráľovná – sociálnych sietí – Chiara Ferragni, ktorá sa nedávno vydala a porodila dieťa. Úspešná celebrita, ktorá svojím sviežim pohľadom oslovuje ženy na celom svete prostredníctvom moderných komunikačných technológií.

Sarah, legendárna hviezda plná emócií, hlavná protagonistka seriálu o ženskom priateľstve, kde ženy preberajú svoje vzťahy pri kokteiloch Cosmopolitan alebo spoločne nakupujú (bielizeň alebo lodičky na ihlových opätkoch), a Chiara, ikona moderných žien internetu a online komunity, ktoré sú hrdé na to, že sú samy sebou.

Sarah Jessica Parker

Sarah Jessica Parker

A práve pre fanúšičky SJP a Chiary a nielen pre nich – pre všetky ženy – značka Intimissimi píše každý deň novú rozprávku. V dave medzinárodných celebrít boli k zahliadnuté aj kozmopolitné celebrity Alexa Chung a Jourdan Dunn, ktoré sú veľmi slávne na online módnej scéne.

Čarovný les je viac, než samotná módna prehliadka. Je to svet fantázie, dokonalé predstavenie a óda na krásu a úspech Talianska a talianskej značky, ktorá oblieka ženy po celom svete.

  • Vlasový styling: Franco Gobbi s produktmi ghd Italia.
  • Make up: Jessica Nedza s produktmi Diego Dalla Palma Milano.
  • Lodičky na ihlových podpätkoch a členkové topánky z kolekcie značky Primadonna.
  • Hlavové dekorácie s perím a štrasom Ely B.

Zdroj foto: Intimissimi

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Pavla Jelínková. Článok nájdete v kategórii módne peklo, módni návrhári a spodná bielizeň.