Prekonajte chlad: s mäkko hrejivým jesenným potešením

Prekonajte chlad: s mäkko hrejivým jesenným potešením

15. septembra 2018, my.pled, cestovné koberčeky, pončá, svetrové prikrývky,

Sponzorovanej odkazy:

Leto už končí a jeseň sa ozýva čoraz hlasnejšie. Aj vaše oblečenie dámy by sa malo pozmeniť a prispôsobiť chladnejšiemu rázu. A prečo pri tom nebyť originálna a zahalená mäkko hrejivo?

To všetko vám splní jesenná kolekcia značky my.pled a jej novinky. V rámci novej kolekcie Jeseň 2018, prezentujú svoje klasické modely v štýle „jesennej kocky“ a s nimi aj dve novinky v podobe nových strihov a modelov.

Veľvyslankyňou jesennej kolekcie je úžasná žena a herečka Mahulena Bočanová, s ktorou boli prikrývky nafotené. A tá hovorí: „my.pled je pre mňa elegancia v sekunde, a to žena ocení“.

Svetrový pléd

Je novinkou číslo jedna. Je príma nosiť pléd miesto svetra, keď ho len prehodíte a idete. Žiadne obopnuté svetre. Žiadne zapínanie a opásavanie, no a vďaka tomu tiež žiadne pokrčené košele, šaty, alebo v prípade kúskov oblečených cez hlavu ani zničený účes a make-up. Tomu s my.pled odzvonilo!

Ba čo viac, pod pléd sa rafinovane schová aj to, čo schovať chceme (kilečká a faldíky). Nie je nič príjemnejšie ako sa zabaliť do teplúčka a stále vyzerať žensky a elegantne.

Originálne zapínanie

Druhá novinka prináša cestovné koberčeky, ktoré majú zaujímavé originálne zapínanie, takže ich môžete nielen prehodiť, ale aj zapnúť a vďaka tomu vytvoriť skoro „poncho“. Variabilita zapínania a prehadzovania vás bude baviť.

Je to možnosť, ako byť, tak trochu iná, svojská, nevšedná a zažiariť s plédom v ozvláštnenom lo­oku.

my.pled

Značka my.pled je rýdzo česká a zameriavajúca sa na originálny módny prvok, ktorým je pléd. Už 3 roky pôsobí na trhu a za tú dobu vyvinula viac ako tri desiatky plédových strihov a desiatku originálnych úchytov, ktoré spríjemnia ich nosenie. Zakladateľkou firmy, fungujúcej od roku 2004 je Kateřina Samková. Rozhodla sa vtedy, že svoju vášeň a posadnutosť, ktorú na súčasnom trhu nebola schopná uspokojiť, bude realizovať sama.

Kateřina Samková a Helena Harabinová

Kateřina Samková a Helena Harabinová

S pomocou odevného dizajnéra Jána Šimra tri roky vyvíjali rozmanité strihy, skúšali rôzne látky a hľadali riešenia, tak aby si my.pled našla každá žena. V roku 2017 sa súčasťou tímu a partnerom firmy stala Helena Harabinová. Ako vítaná posila, ktorá doplnila tím o človeka, ktoré ženám my.pled vie ponúknuť.

Zdroj foto: my.pled

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Pavla Jelínková. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie, módni návrhári, ostatné a značky a značkové oblečenie.