Jesenný look á la nomádi: Levi's® Made & Crafted ™

Jesenný look á la nomádi: Levi's® Made & Crafted ™

2. septembra 2018, Levi's® Made & Crafted

Sponzorovanej odkazy:

Viete čo frčí tento rok na jeseň medzi outfitmi? Predsa nomádsky look. Práve tak je riešená tohtoročná kolekcia Levis. Skúste si predstaviť, že vyrazíte do sveta a zoberiete si iba pas a pár kúskov, ktoré sa zmestia do malého kufríka. A máte tak kúsky z novej jesennej kolekcie Levi's® Made&Crafted ™.

Je to de facto uniforma svetobežníka, ktorý si občas po ceste zaobstará jedinečný kúsok. Či už ide o hrubé úplety od írskeho pobrežia, alebo ľahký dotyk dekoratívnych výšiviek z voňavých uličiek Bangkoku. Je to Levis a nie je to klasický Levis.

Má úplne nový štýl – klasické strihy, rafinované materiály a výraznejšie proporcie. Výsledkom je romantický a zároveň rebelský, jemný a zároveň drsný vzhľad – skutočná podstata nezávislosti a dobrodružstva. Majstrovské remeslo sa najvýraznejšie ukáže na samotných kúskoch.

Pre dámy

V dámskej kolekcii nájdete napríklad originálne Aranské svetre v dvoch tónoch upletené na francúzskom ručnom stave alebo domorodé džísky vychádzajúce zo strihu Type II Trucker, ktoré majú nadrozmerný golier, skladané rukávy a vrchnú časť z aranského úpletu.

Tú si obľúbila aj Lilly Aldridge, medzinárodne uznávaná modelka a cestovateľka, ktorá sa stala tvárou tejto kolekcie a hovorí: „Levi 'Made & Crafted je cool! Je to stále ten klasický Levi ', ale o niečo bližšie elegantný móde. “Alebo" páči sa mi, aká je táto kolekcia odvážna. Mám veľmi rada džínsy a tričká, ale je fajn mať aj kúsky, ktoré máte roky a stále povznášajú váš vzhľad, pretože sú niečím iné. "

Šaty a topy sú z francúzskeho tylu s kovovým efektom, ktorý dodáva kolekcii rafinovanú eklektickú krásu. Každý kus sa dá dokonale vrstviť s džínsami a tričkami.

Pre pánov

Jadrom pánskej kolekcie je mierna oversized bunda Quilted Liner Jacket – bez goliera a z jemnej bavlnenej „sherpoviny“, ktorá sa môže stať hitom sezóny. V kolekcii nájdete kúsky inšpirované thajským kimonom, vrátane prešívaných búnd, kultové džísky Type II Trucker a džínsy z vyhláseného japonského denimu aj ďalšie obľúbené strihy s nečakanými detailmi a v neobvyklých farbách a farebných kombináciách.

Celá prémiová jesenná kolekcia Levi's® Made & Crafted ™ vám ponúka moderný pohľad na klasické kúsky značky a vyznačuje sa rozumným spracovaním, kvalitnými materiálmi a využitím vyspelých technológií.

K dispozícii sú tieto poklady aj u nás – v pražských Levi's® STORE v Palladiu a na Václavskom námestí 10.

Zdroj foto: Levis

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Pavla Jelínková. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie, módni návrhári, pánske oblečenie a značky a značkové oblečenie.