Variabilná, jednoduchá aj rafinovaná? To je kolekcia Leeda!

Variabilná, jednoduchá aj rafinovaná? To je kolekcia Leeda!

26. augusta 2018, dva rady, LEED DARK, LEED BRIGHT, dámska móda, vrstvenie, variabilita, jednoduché línie, rafinovaný detail

Sponzorovanej odkazy:

Leeda patrí medzi módne značky, ktoré držia krok s aktuálnymi trendmi, ale zároveň vie prekvapiť svojou originalitou. V aktuálnej poslednej kolekcii sa tak máte na čo tešiť. Jedná sa v nej nielen o letné šaty a večerné modely, ale aj o kabátiky a vesty. Kolekciu tak oceníte v lete, na jar, ale aj na jeseň.

V novej kolekcii LEED sa môžete tešiť na dve podkategórie – LEED DARK a LEED BRIGHT. Tie prinášajú ako letné šaty, večerné oslňujúce modely, tak kabáty a doplnky. Skrátka všetko, na čo si spomeniete. V kolekcii prevláda čierna a biela farba. Nájdete tu však aj odtiene sivej a zaujímavú šik koralovo červenú farbu. Celkový štýl kolekcie tvorila dizajnérka Lucie Kutálková, ktorá spolupracovala s dizajnérkou Saskiou Diez, a použila jej šperky ako doplnky. Tie máte možnosť zakúpiť taktiež na oficiálnych stránkach LEED.

Leeda DARK

V rade Leeda Dark na vás čakajú krásne večerné modely v štýle plesových rób. Nehodia sa však až tak na ples, ako na večierky veľkomiest, kedy popíjate drink v luxusnom bare a užívate si nočných svetiel mestských budov. Dominuje tu čierna farba a flitrami. Celkový vzhľad šiat tak pôsobí luxusným, tajomným a elegantným dojmom. Flitre sú originálne tým, že sa dajú „pohladiť“ a zmenia svoj vzhľad.

Leeda BRIGHT

Rad Leeda Bright naopak prináša modely pre bežné nosenie. Avšak celkom iste s nimi oslníte aj na večierkoch. Jedná sa o jednoduché siluety, skôr svetlejších odtieňov. Opäť tu nájdete trblietavé flitre s meniacim sa vzhľadom. Dizajn modelu však môžete meniť tiež podľa svojho vlastného uváženia. Šaty z ľahkej bavlny a príjemného hodvábu možno totiž rôzne previazať a utvárať tak nové a nové looky. Pri jednotlivých kúskoch potom nájdete rôzne zdobenia – napríklad strapce, ktoré sú tento rok trendom. Na výber sú aj elegantné kabátiky a príjemné vesty z vlny s kašmírom.

S ohľadom k prírode

Leeda pracuje tak, aby brala ohľad na prírodu a životné prostredie. Snaží sa teda vytvárať čo najmenej zvyškového odpadu. Niektoré modely dokonca vznikli v režime ZERO WASTE, teda bez zvyškového odpadu. Zvyšný materiál bol totiž použitý na ručne zošívané sukne z rôznych látok. Každá sukňa je tak absolútnym originálom.

Zdroj foto: Leeda

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Lucie Holásková. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie, doplnky, módni návrhári a značky a značkové oblečenie.