Hmla predo mnou, hmla za mnou: Pestujte si vlasy aj pokožku

Hmla predo mnou, hmla za mnou: Pestujte si vlasy aj pokožku

27. augusta 2018, vlasy, starostlivosť o vlasy, vlasová starostlivosť, hmla v spreji, Natulique

Sponzorovanej odkazy:

Vzdávate sa v letných dňoch vlasového stylingu z obavy, že ním zbytočne zaťažíte vlasy, ktoré už tak dostávajú vplyvom slnka a častého umývania zabrať? Potom pre vás máme tip na produkt, ktorý v sebe spája styling a starostlivosť a navyše sa stará aj o pokožku hlavy! Zoznámte sa s Rejuvenating Hair Mist!

Hmla z Dánska

Možno si v lete užívate to, že sa vlastne o vlasy toľko starať nemusíte. Umyjeme si ich a necháme jednoducho prirodzene preschnúť. Ak však predsa len cítite, že by im nejaký styling prospel, siahnite po ľahkom a rešpektujúcom produkte, ktorý im zároveň dodá dostatok hydratácie. Presne taká je hmla v spreji Rejuvenating Hair Mist od dánskej značky Natulique. O vlasy sa nielen stará, ale tiež ich osviežuje, uľahčuje ich rozčesávanie a dodáva im prirodzený vzhľad. "V lete sa nemusíte báť používať silnejšie hydratačné prípravky, aj ak máte jemnejšie vlasy. Pretože sa vlasy v lete viac vysúšajú, väčšiu záťaž v podobe šampónu aj kondicionéru určite unesú. Ďalej je dobré pri pobyte pri mori používať čistiace šampóny, ktoré efektívne vymývajú chlór či slanú vodu. Dôležité je tiež aplikovať produkty, ktoré majú UV ochranu, "radí Filip Gregor, profesionálny kaderník a ambasádor značky Natulique v ČR.

Starostlivosť o vlasy bez chémie

Popri tom, že hmla podporí zdravie vašich vlasov i vlasovú pokožku, vás určite osloví aj jej mimoriadne zaujímavé vegánske zloženie, ktoré neobsahuje chémiu. Tvorí ju totiž kokteil prírodných pokladov, medzi ktorými nechýbajú čučoriedky, grapefruit, kokosová voda či pšeničné klíčky. Spoločne zaisťujú nielen kvalitnú starostlivosť, ale vaše vlasy osviežia tiež príjemnou a sviežou vôňou. Ak vám nie je ľahostajný ani pôvod použitých ingrediencií, vedzte, že všetky zložky pochádzajú z organických a ekologických rastlinných výťažkov. Vy aj vaše vlasy tak môžete okúsiť účinky priamo z prírody a užívať si dokonalú hrivu aj po náročnom lete.

Foto: Natulique

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Jana Krajčová. Článok nájdete v kategórii parfémy a kozmetika.