Hot Must Have na leto

Hot Must Have na leto

31. júla 2018, Body Levis, Levis, body, hot, Must Have, leto

Sponzorovanej odkazy:

Úplne netypická ale horúca letná novinka značky Levi's je tu. Sú nimi body, ktoré sa hodia na pikniky, festivaly aj záhradné párty.

Áno hitom letnej festivalovej sezóny sú body. Ukázali sa v nich napríklad modelka Stefanie Giesinger, alebo influencerka Maria Pombo.

Z Levis Coachella Pool-Party v Palm Springs, USA 2018

Z Levis Coachella Pool-Party v Palm Springs, USA 2018

Body je de facto klasické tielko, tričko či blúzka predĺžená do sedacej časti ako dress. Zapínanie je väčšinou riešené v dolnej časti teda v rozkroku, a to na druhy, háčiky a podobne. Niekedy sú body zvodne obopínajúce líniu postavy a krivky, inokedy môžu mať formu blúzky s čipkou, volánom, alebo mať dvojvrstvový strih s voľnou vrchnou časťou.

Body dnes nájdete na trhu z najrôznejších materiálov a strihov, a to ako s krátkym rukávom, tak dlhým alebo trojštvrťovými či s prestrihmi na ramenách a rukávoch.

Body Levi's® spájajú štýl športového dresu s Logomaniou a vďaka úzkym ramienkam, tak akurát hlbokému dekoltu aj vykrojenému chrbátu sú nevtieravo sexi.

modelka Stefanie Geisinger

modelka Stefanie Geisinger

Môžete si vybrať z troch variantov

  • biele s kultovým červeným batwing logom
  • sýto červené s bielym nápisom Levi's®
  • modro-bielo-červená verzia športového loga Levi's®

Stanú sa všestranným doplnkom letného šatníka, uplatnia sa vo dne aj v noci. Hodia sa pre piknik v parku, festival, alebo záhradné párty. Doplňte ich džínsovou minisukňou, alebo rebelsky otrhanými šortkami 501® a stačia tenisky, na večer napríklad Skinny päťstojednotky džísky a podpätky.

influencerka Maria Pombo

influencerka Maria Pombo

Body sú zo strečového žerzeja, ktoré rýchlo schnú, takže ak na párty bude fontánka, alebo bazén, môžete ich využiť ako štýlové plavky osviežiť sa a potom vyvádzať. V body proste budete zbierať body!

Zdroj foto: Adam Katz Sinding pre Levi's®, foto z Coachella;

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Pavla Jelínková. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie a značky a značkové oblečenie.