Zvodná romantika: ružová intímna vôňa

Zvodná romantika: ružová intímna vôňa

2. augusta 2018, parfumy, vône, Intimacy pink, Marionnaud, parfum

Sponzorovanej odkazy:

Stále ste ešte nenašla ten pravý parfum, ktorý vám bude najlepším letným spoločníkom? Potom zbystrite! Marionnaud totiž prichádza s novou vôňou Intimacy pink, ktorá vás prenesie do rozkvitnutej záhrady, kde jedna kvetina strieda druhú a spoločne vytvárajú dokonalý koncert pre všetky zmysly.

Oslnivá vôňa kvetín

Nová vôňa Intimacy pink nám odhaľuje svoju predstavu tej najvoňavejšej záhrady sveta. Hodí sa pre všetky sebavedomé ženy, ktoré si život užívajú plnými dúškami a vidia v ňom vždy tú pozitívnu stránku. V hlave parfumu ucítite sladký malinový likér. V jeho srdci na vás čakajú hneď tri kvetinové vône – fialky, konvalinky a ruže. Základ tvorí pižmo, santalové drevo a ambra. Okrem samotného parfumu, ktorý dostanete hneď v štyroch rôznych veľkostiach, vrátane tej kabelkovej, si môžete v Marionnaud zaobstarať tiež telové mlieko s rovnakou vôňou. Pozornosť púta popri fascinujúcej vôni tiež veľmi vydarený flakón. Z neho vyžaruje elegancia, pretože ho v spodnej časti zdobí pruh kože.

Parfém pre každú z nás

Nový parfum Intimacy pink skvele dopĺňa trio vôní, ktoré sieť parfumérií predstavila už skôr. Romantické typy sa môžu zamilovať do Intimacy sheer, ktorá vyniká jemnosťou a ženskosťou. Ucítite v nej kvetinovo-ovocné tóny, ktoré sprevádza cypruštek a kardamóm a vytvára vskutku zmyselnú kombináciu. Ak túžite po parfume, ktorý bude vaším výrazným doplnkom a nikto okolo vás neprejde bez toho, aby zacítil jeho luxusnú a silnú vôňu, potom bude správnou voľbou Intimacy noir. Vonia orientom a dodáva charizmu a výnimočnosť. V hlave parfumu ucítite kávové zrná, mandarínku, citrón, čučoriedky a kokos, v srdci vonia konvalinka, jazmín, turecká ruža a sladké drievko, základom sú potom vzácne dreviny, karamel a tiež vanilka a pižmo. Ak ste skôr elegantný a moderný typ, nachystal pre vás Marionnaud parfum Intimacy nude. Ten vás ovanie tónmi bergamotu, mandarínky a ružovej frézie, ktoré dopĺňa černuška, ruža, ale aj vanilka, pižmo a santalové drevo.

Foto: Marionnaud

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Jana Krajčová. Článok nájdete v kategórii parfémy a kozmetika.