Tajomstvo letného looku

Tajomstvo letného looku

31. júla 2018, Veja

Sponzorovanej odkazy:

Biele klasiky, vegánske vlčie maky, burgundskú či medovú? Akú obuv zvolíte pre tohtoročné leto a kde také botasky dostanete? No predsa na Nila.cz, kde nájdete len vybrané svetové, nám známe i neznáme, módne značky. Tentoraz na vás čaká nová kolekcia Veja, ktorá vie, ako na letný vzhľad!

Veja a jej tenisky

Kolekcia Veja prináša krásne letné farby aj vzory pre vaše nôžky. Avšak vzhľad nie je všetko, čo vie každý kvalitný výrobca. Tešiť sa tak môžete na dámsku obuv z vysoko kvalitného a odolného materiálu, ktorý je navyše ekologický. Tiež na vás čakajú priestranné veľkosti tenisiek, a jedinečný štýl originálnej obuvi. U mnohých tenisiek potom nájdete označenie Wata, čo znamená japonsky bavlna. Taktiež sú ich tenisky vegánskym produktom a vyrábajú sa v Brazílii.

červené maky na teniskách sú v kurze

červené maky na teniskách sú v kurze

Kto je to – čo je to Veja?

Veja je značka kvalitnej a vysoko odolnej obuvi, najmä tenisiek, ktorá pochádza z Francúzska. Aktuálne sa však dostáva aj do podvedomia ďalších európskych krajín. Francúzska značka sa vyznačuje tým, že pri nákupe potrebnej bavlny podporuje svojich miestnych pestovateľov a pre získavanie kaučuku používa len šetrné inovatívne „eko“ technológie. Značka tiež neprodukuje nadbytky, stará sa o spracovanie CO2 a zamestnáva sociálne znevýhodnených občanov.

označenie Wata na teniskách Veja znamená bavlnu

označenie Wata na teniskách Veja znamená bavlnu

Ako na letný vzhľad s Veja?

Na tohtoročné leto pripravila Veja krásny výber z tenisiek jednofarebných, klasických, až po tie s motívmi. Veľkým hitom sú tenisky s motívom vlčieho maku, ktorý k letu proste patrí. Tieto tenisky sú vyrobené z recyklovaného polyesteru, prírodného kaučuku a biobavlny. Recyklovaným polyesterom sa rozumejú recyklované plastové fľaše od nápojov. Vo výrobe to potom znamená, že sú použité 3 kusy plastových fliaš na jeden pár týchto tenisiek. Vďaka tomu vznikajú tzv. „Inteligentné textílie“, čo môžete rôzne dohľadať pod názvom „upcycling“. Tiež nesú názov tenisky Wata Poppies, čo znamená, že tu bola použitá kvalitná bavlna.

Wata popies sú Veja tenisky, ktorých súčasťou je kvalitná bavlna

Wata popies sú Veja tenisky, ktorých súčasťou je kvalitná bavlna

Rovnakú výrobu a použitý materiál potom môžete očakávať u všetkých tenisiek Veja. Medzi tie s motívmi patria napríklad tenisky Wata Dazzle White, ktoré hrajú ružovo – červený odtieň, doplnené o čiernu, bielu a modrú farbu. Celý look tenisky potom trochu pripomína maskáčový vzor.

tenisky V10 Lady First

tenisky V10 Lady First

Na svoje si prídu tiež rebelky v podobe tenisiek V10 Lady First. Tieto topánky majú odrážať trošku drzosť a rebelantstvo svojim nápisom, ale zároveň ženskosť vďaka krásnej kombinácii bielej a červenej farby.

K výberu sú tiež tenisky športového štýlu V10 Multico v rôznych odtieňoch. Vyrobené sú z kvalitnej kože, prírodného kaučuku a biobavlny. Jedná sa teda o výrobu z ekologických a udržateľných materiálov. Všetky tenisky nesú logo v tvare písmena V a použitie farieb je odlišné pre časť päty, tela topánky, ale aj pre špičku. Veľmi podobné svojou výrobou, ale aj dizajnom sú potom tenisky Holiday.

Veja Holiday

Veja Holiday

Záleží teda na vás, aký model a farby vás zaujmú. Môžete si byť ale istí, že kúpou urobíte len dobre.

Zdroj foto: Nila.cz

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Lucie Holásková. Článok nájdete v kategórii módni návrhári a topánky, obuv.