Haló, haló: Lorena World je tu!

Haló, haló: Lorena World je tu!

29. júla 2018, kabelky, Lorena

Sponzorovanej odkazy:

Na nila.cz sa opäť objavili trendy novinky. Tentokrát sa jedná o rôzne praktické doplnky k vášmu outfitu. Ide najmä o peňaženky, listové kabelky, kabelky a batôžky, ktoré novo predstavuje značka Lorena v kolekcii Lorena World.

Značka tiež prináša „niečo navyše“, v podobe kvalitných kožených opaskov a náramkov. Poďte sa na tieto krásne kúsky pozrieť spolu s nami.

LORENA

Lorena je veľkou novinkou na trhu zo sveta módy, pochádzajúca z Istanbulu. Predstavuje skĺbenie elegantného a zároveň praktického štýlu pre každú ženu. Keďže všetky vieme, že v kabelke nosíme viac vecí, než je potrebné, je niekedy ťažké dosiahnuť súhru týchto dvoch aspektov. A práve na toto sa Lorena zameriava. Značka si dáva záležať na výbere tej najkvalitnejšej kože pre svoje výrobky a starostlivom spracovaní svojich produktov. Investícia do takých produktov sa potom teda iste oplatí a tieto krásne kúsky vám vydržia dlhú dobu, keďže nie sú šité „horúcou ihlou“. Okrem toho na vás čakajú výrobky iba z prírodne činenej kože bez ťažkých kovov, dômyselne prepracované detaily a praktickosť skrytá za eleganciou.

Peňaženky Lorena

Začneme tou najzákladnejšou potrebou, ktorou je peňaženka. Tá býva často namáhaná tým, ako ju hádžeme do kabelky, dotýkajú sa jej rôzne ďalšie predmety, alebo ju strkáme do vreciek. Lorena World prináša elegantné peňaženky z kvalitnej kože. Jedna ich hrana je zaoblená a na zipse nájdete aj praktické pútko. Vnútro peňaženky je potom bavlnená podšívka, vrecko na drobné, ktoré možno uzavrieť na zips a priehradky pre platobné karty, vizitky, doklady, a pod. Peňaženky sú k dispozícii vo viacerých farebných variáciách a vyrábajú sa v Turecku.

Lorena World kabelky a batohy

Tešiť sa môžete na menšie crossbody kabelky z kože, v semišovom prevedení. Tieto kabelky sú krásne pre bežné nosenie napríklad na popoludňajšiu kávu s kamarátkou. Majú nastaviteľný popruh na rameno, zapínanie na magnet a vnútri menšie vrecko. Dostanete ich vo viacerých farebných variáciách, ale aj v rôznych tvaroch. Na výber sú tiež veľké tašky cez rameno, ktoré vás oslnia svojou jednoduchosťou a nadčasovým štýlom. Sú elegantné, z kvalitnej kože a vhodné pre každodenné nosenie. Súčasne potom môžete zvoliť tiež iný variant pre každodenné nosenie a tým je batôžtek z kože.

Batôžky sú aktuálne v móde, preto sa vám celkom iste zapáči tiež batôžtek od Loren. Má praktické pútko pre zavesenie, nastaviteľné popruhy, pútka na zipse, ktorý sa otvára z oboch smerov a elegantný vzhľad kože. Dostanete ho v čiernej a červenej farbe. Okrem toho, že je aktuálnym hitom tohtoročnej módy, poteší sa tiež váš chrbát, keď si denne nosíte do práce „ťažký náklad“.

„Niečo medzi“

A keďže sme na začiatku sľubovali praktickosť, poďme si predstaviť tašku / batoh Aria. Tento model je výnimočný tým, že ho môžete použiť ako kabelku, ale aj ako praktický batôžtek. Dostanete ho v hnedej variante, z kvalitnej kože. Behom chvíľky z kabelky urobíte batôžtek, ak idete napríklad nakúpiť. Zároveň nadčasová farba a jednoduchý elegantný štýl dovoľujú nosiť tento model takmer k akémukoľvek outfitu. Taška / batoh sa vyznačuje dostatočným vnútorným priestorom, ktoré tvoria hlavné vrecko na zips a malé vrecko vo vnútri.

Zdroj: Nila.cz, Lorena

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Lucie Holásková. Článok nájdete v kategórii doplnky, kabelky a tašky a módni návrhári.