Jednodielne plavky 2011: Nike, Adidas či Roxy?

Jednodielne plavky 2011: Nike, Adidas či Roxy?

9. mája 2011, dámske plavky, dámske plavky 2011, plavky adidas, plavky Nike, plavky Roxy, jednodielne plavky, leto 2011, Adidas, Nike, Roxy

Sponzorovanej odkazy:

Práve teraz je ten pravý čas na zháňanie plaviek! V zime bolo ešte skoro a v lete bude už neskoro, poďme si teda predstaviť jednodielne plavky 2011 teraz. Jednodielne plavky majú mnoho kladov i záporov. Ocenia ich predovšetkým plnoštíhle ženy, pretože im plavky zakryjú ich nedostatky. Pre štíhle ženy sú naopak peklom, pretože sa v nich nemôžu správne opáliť. Každá žena si ale v plavkách nájde tie pravé, a preto už toto porovnávanie nechám.

Ak ste si mysleli, že jednodielne plavky sú nudné a nezaujímavé, tak ste sa veľmi mýlili. Veľmi zaujímavé sú jednodielne plavky s nohavičkami či jednodielne plavky tangá, ktoré sa tiež vyrábajú. Plavky s nohavičkami sú určené pre tých hanblivejší a plavky tangá zase naopak pre tých odvážnejších. Podľa mňa si teda medzi jednodielnymi plavkami vyberie každá žena.

Jednodielne plavky si potom ďalej môžeme rozdeliť na jednodielne športové plavky a na jednodielne plavky na klasické váľanie a príležitostné kúpanie. Jednodielne športové plavky sú navrhnuté špeciálne pre športovanie a aktívne plávanie. Nájdete ich v obchodoch so športovým tovarom alebo na internete pod športovými značkami, akými sú Adidas, Nike, Litex a ďalšie. Klasické jednodielne plavky nájdete na mnohých internetových e-shopoch, ako je napríklad www.astratex.cz alebo v kamenných obchodoch pod značkami Victoria's Secret, F & F, Triumph.

Jednodielne plavky Nike 2011

Kolekcia jednodielnych plaviek Nike 2011 je veľmi zaujímavá. Plavky sú pestrofarebné a zaujmú nevšednými vzormi. Strih je klasický, ale za to pohodlný. Plavky sú špeciálne ušité pre športovcov. Vo vode poskytujú čo najmenší odpor a zaručia tak lepšie športové výkony. Hodia sa ale aj pre rekreačných plavcov, pretože ceny jednodielnych plaviek Nike sú s cenami nešportových plaviek porovnateľné.

Jednodielne plavky adidas 2011

Jednodielne plavky adidas 2011 sú tiež klasické ako jednodielne plavky Nike 2011. Je predsa všeobecne známe, že produkty adidas sa produktom Nike a naopak veľmi podobajú. Plavky adidas sú tiež určené pre športovanie a ich dizajn vás ani veľmi neprekvapí. Hold športové plavky sú určené pre športovanie a nie pre to, aby sa v nich predvádzalo na slnečných plážach a vonkajších bazénoch.

Jednodielne plavky Roxy 2011

Značka Roxy sa nedá považovať za vyslovene športovú, pretože jej produkty majú vždy od všetkého niečo. A jednodielne plavky Roxy 2011 vás zaručene prekvapia a to ako farbou tak aj strihom. Tieto plavky sa s adidas ani Nike nedajú porovnať. Roxy má veľký výber všetkých zaujímavých druhov plaviek, a preto má taký úspech. Z ich dokonalej ponuky si vyberie každá žena či dievča.

Zdroje: www.polyvore.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Hedvika F.. Článok nájdete v kategórii plavky.