Čierna alebo biela? Oboje!

Čierna alebo biela? Oboje!

20. júla 2018, Jaroslava Procházková, JAROSLAVA, kolekcia, S/S 2018, BLACK or WHITE, BLACK or LIFE

Sponzorovanej odkazy:

Leto je pre mnohých z nás obdobím radosti a nových zážitkov. Podobne je na tom aj česká návrhárka Jaroslava Procházková, ktorej najnovšia kolekcia pre jar a leto 2018 s názvom BLACK or WHITE, BLACK or LIFE je práve oslavou života, jeho krás, najrôznejších zážitkov a podľa názvu možno prekvapivo, tiež farieb.

Farby v hlavnej úlohe

Hoci tomu názov kolekcie S/S značky Jaroslava možno nenapovedá, celá nová rada hrá najrôznejšími sýtymi tónmi. Prvú časť kolekcie tvoria predovšetkým modely v sexi červenej, čiernej a snehovo bielej farbe. Tieto farby potom doplňajú zaujímavé grafické prvky, ktoré dodajú potrebné ozvláštnenie. V ďalšej časti sa už potom môžeme tešiť na pestrú paletu, ktorá začína v tónoch tyrkysovej, petrolejovej, listovo zelenej a končí pri fialových nuansách. Ani tu nie sme ochudobnení o zaujímavé prvky, ktorými sú v tomto prípade rôznofarebné kruhy.

Odľahčené leto

Materiály použité v kolekcii majú jedného spoločného menovateľa, a tým je ľahkosť. Úplety, ktoré sú poznávacím znamením značky JAROSLAVA, sú doplnené o modely z jemnej vlny alebo ľahkých plastov. Pre saká a kabáty zvolila návrhárka luxusné vlnené materiály v odľahčenej verzii, aby tak čo najlepšie doplnili súčasné ročné obdobie. Zaujímavým prvkom kolekcie sú potom naberané kabáty tvorené vejúcimi plastovými materiálmi. Pozornosť pritiahnu predovšetkým pri pohybe, kedy vďaka vejúcemu vzduchu môžu pripomínať nafúknutý balón. Na svoje si však prídu aj zástankyne dômyselných ženských strihov, pre ktoré sú tu pripravené modely v splývavej siluete zdôrazňujúce dámske krivky.

Outfit na deň i noc

Či už hľadáte ideálny look na letné večery alebo popoludňajšie prechádzky, Jaroslava Procházková pre vás má ten pravý model. V novej kolekcii totiž nájdete šaty, sukne, blúzky, ale aj cestovné koberčeky, či bolerka, ktoré prídu vhod predovšetkým vo chvíľach, keď sa večer začne pozvoľna ochladzovať. Pretože by žiadny outfit nebol kompletný bez doplnkov, nechýbajú tu ani šperky z dielne Niny Stillmark, kabelky z ananásu, náramky z pneumatík alebo topánky so zaujímavým vzorom.

Foto: Jaroslava Procházková

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Jana Krajčová. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie.