Pestujte sa prírodne anglicky: s Dr.Botanicals

Pestujte sa prírodne anglicky: s Dr.Botanicals

17. júla 2018, Dr.Botanicals, kozmetika, vegánska kozmetika, BigBrands.cz

Sponzorovanej odkazy:

Vegánsky štýl života patrí k súčasným trendom. Netýka sa však len jedálnička, ktorému sa ľudia prispôsobujú, ale vegánstvo ich zohľadňovalo aj v mnohých ďalších aspektoch života, kozmetiku nevynímajúc. Značky, ktoré sú v súlade s touto filozofiou, sú tak na rebríčku popularity veľmi vysoko.

Jednou z nich je aj anglická značka Dr.Botanicals, ktorá sa svojimi ingredienciami vracia k prírode a ponúka produkty, ktoré sú 100% prírodné, bez parabénov a ďalších škodlivých látok.

Tradícia šesťdesiatych rokov

Za vznikom značky stojí Richard Walker, ktorý firmu založil v roku 2012 a začínal s niekoľkými málo vegánskymi produktami. Nadväzoval tak na svojho otca, ktorý v 60. rokoch tvoril bazovú pleťovú kozmetiku. Za rastlinami a ďalšími prírodnými zložkami cestoval po celom svete, pretože si všimol rastúceho dopytu práve po kozmetických produktoch tohto druhu. Tým však cesta plná objavovania nových ingrediencií neskončila, značka ďalej hľadá tie najzaujímavejšie a najfunkčnejšie zložky do svojich produktov od avokádového oleja po semienka čiernych ríbezlí.

Sila prírody z Anglicka

Vegánska značka Dr. Botanicals, ktorej domovom je britská metropola Londýn, má dnes vo svojej zbierke úctyhodné množstvo produktov pre všetky potreby pleti. Nájdete tu pleťové krémy, oleje a séra proti starnutiu, a to presne s tými účinkami, ktoré si vaša pleť žiada – hydratujúce, vyživujúce aj čistiace. Nechýbajú ani výživné telové mlieka, jemné šampóny a kondicionéry či pleťové masky. Všetky sú ozvláštnené zaujímavými prísadami a extraktami. Objavíte v nich sibírsky ženšen, zelený čaj, olej z marockých ruží, japonský pomaranč či morské riasy.

Všetky produkty sú navyše ukryté v štýlových a roztomilých obaloch, na ktorých je v každom prvku zrejmá filozofia značky. Spoznajte aj vy netušené možnosti prírody. Pýtate sa kde? Napríklad na on-line shope BigBrands.cz, kde okrem módy a doplnkov objavíte tiež kozmetiku vrátane Dr. Botanicals. A ak budete mať šťastie, môžete práve natrafiť na flashsalovú kampaň so zľavami až 85%.

Foto: BigBrands

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Jana Krajčová. Článok nájdete v kategórii parfémy a kozmetika.