Tajomstvo športového leta: Nike React Element 87

Tajomstvo športového leta: Nike React Element 87

5. júla 2018, leto, tenisky, Nike React Element 87

Sponzorovanej odkazy:

Na parížskom Fashion Weeku bola v rámci prehliadky japonského labelu Undercover predstavená nová podoba tenisiek Nike React Element 87. Obujte si ich na leto aj vy!

Tenisky so silným sklonom k ​​technickému dizajnu, ktorých inšpiráciou bol nový bežecký model Nike Epic React, ale tiež Nike Internationalist z roku 1981, ich teraz dostanete ako voľnočasovú obuv. A práve leto láka obuť si ich a vyraziť von.

nové tenisky Nike React Element 87

nové tenisky Nike React Element 87

Vyrazte kedykoľvek a kamkoľvek

Majú jedinečný tvar, ktorý prirodzene rysuje nohu – priehlavok, prsty a chodilo, k tomu kvalitnú penu pre maximálne tlmenie nárazov a sú zamerané na ultra pohodlie pre každodenné nosenie.

V Nike React Element 87 môžete vyraziť doslova kamkoľvek (do mesta, do prírody, či zašportovať si), kedykoľvek (ráno, na obed, večer) a akokoľvek (pomalou prechádzkou, rýchlou chôdzou, klusom či behom). Vždy budete v pohode a vaše nohy vám poďakujú.

vyraziť v nich môžete kamkoľvek

vyraziť v nich môžete kamkoľvek

Tlakové mapy to istia

Športová topánka je vybavená sériou tlakových máp, pričom s inováciami na nich návrhári rozhodne nešetrili. Testovali totiž tak dlho, až vymysleli čo možno najfunkčnejší dizajn. Metódou pokus-omyl boli aplikované rôzne typy dierkovania. A vyplatilo sa.

Rôzne hustoty peny a už spomínané tlakové mapy boli vytvorené prostredníctvom vzorovanej medzi podošvy, ktorá definovala, kde a ako aplikovať rôznu mieru zhustenia, aby sa dokonale prispôsobila každej veľkosti topánok. Preto je výsledok vždy dokonalý, a to u akejkoľvek veľkosti.

Nike React Element 87 sa ponúka v niekoľkých farebných prevedeniach

Nike React Element 87 sa ponúka v niekoľkých farebných prevedeniach

Tuhšie a užšie vzorky podrážky nazvané Nike Epic React, prenášajú výkon pôvodne bežeckej topánky do voľnejšej a širšej neformálne mäkkej tenisky. Takže jednoduchý prístup takzvaného „návratu topánky ku koreňom“ (k jednoduchej chôdzi kamkoľvek a kedykoľvek) priniesol veľmi sofistikované výsledky.

Stopercentne textilná vrstva TPE zaisťuje teniske okamžitú a komfortnú funkčnosť, a spolu s inovatívnym dizajnom športovej topánky sa zrodil kúsok, ktorý stojí za to mať.

podrážka Nike Epic React

podrážka Nike Epic React

Teniska uzrela svetlo sveta v Európe u vybraných predajcov a cez aplikáciu SNKRS 21. júna 2018. Cena sa pohybuje od 209 do 249 dolárov, čo činí v prepočte na koruny nejakých 185 € až 220 €.

Pôjdete do nich aj vy?

Zdroj foto: Nike

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Pavla Jelínková. Článok nájdete v kategórii módni návrhári, topánky, obuv a značky a značkové oblečenie.