Trendy dioptrické okuliare 2011

Trendy dioptrické okuliare 2011

13. mája 2011, okuliare, trendy, módne, 2011, Ray Ban, Prada, Armani, Diesel, Guess, Police, Vogue, na šport

Sponzorovanej odkazy:

Vybrať perfektné dioptrické okuliare nie je vôbec jednoduché. V každom prípade si zaslúžia aj väčšiu investíciu, nosíte ich každý deň a sú najviac na očiach okolia.

Okuliare na šport

Športujete rada, ale na kontaktné šošovky si nie a nie zvyknúť? Tak si kúpte špeciálne dioptrické okuliare na šport. V nich môžete lyžovať, jazdiť na bicykli, alebo dokonca aj plávať či potápať sa. Opýtajte sa na ne svojho optika.

Ray Ban

Jarná a letná kolekcia RAY BAN ponúka opäť veľký výber originálnych slnečných okuliarov, preto neváhajte a kúpte si tento rok dokonalý doplnok, ktorý zaručí nielen trendy vzhľad, ale hlavne aj najvyššiu kvalitu typickú pre túto značku. V kolekcii sa objavili rozmanité varianty rámčekov, ale samozrejme bolo pamätané tiež na manažérky vyžadujúce profesionálny vzhľad, pre tie sú tu striedme farby a prísnejšie tvary rámov.

Prada

Talianska značka okuliarov PRADA, bola založená Mariom Pradom pred 98 rokmi a jej základným rysom je kvalita, inovácie a prepracovaný dizajn. Na svoje si prídu milovníčky trendy mestského štýlu, i športovo založené dievčatá. Správne zvolené okuliare podčiarknu osobitý štýl a čo viac, väčšina z nich má nadčasový tvar.

Armani

Značkové okuliare EMPORIO ARMANI sú symbolom elegancie a vkusu, potvrdzujúce logo na stranách vám dodá šmrnc. Trendy hlásia, že tohtoročná jar a leto sú v znamení farieb, a to sa nevyhnutne muselo odraziť aj v tohtoročnej kolekcii dioptrických okuliarov. Taliani opäť preukázali, že majú vkus a štýl.

Diesel

Mladistvá značka DIESEL propaguje slobodu, nezávislosť a voľnosť, nie inak tomu bude, ak si na tvár nasadíte dioptrické okuliare tejto značky. Rovnako ako pri oblečení, tak i pri okuliaroch máte istotu dokonalej kvality a dizajnu podľa aktuálnych trendov.

Guess

Ak je vaším krédom sexy vzhľad a bohémsky prístup k životu, potom iste medzi vaše obľúbené značky patrí GUESS. Nová kolekcia dioptrických okuliarov je v súlade s kolekciou oblečenia GUESS, takže všetko môžete dokonale kombinovať a dopĺňať. V aktuálnej kolekcii nechýba ani nadčasová klasika a neutrálne farby.

Police

Napadlo vás niekedy, podľa čoho bola pomenovaná značka POLICE a čo má spoločné s políciou? Pred viac ako 30 rokmi, kedy bola založená, boli v USA okuliare u policajtov veľmi obľúbené. To je dôkazom toho, že v okuliaroch Police sa skrýva sila, krása, design podľa posledných trendov a dopytu zákazníkov.

Vogue

Talianske módne okuliare VOGUE kombinujú eleganciu a kvalitu v originálnej kolekcii J/L 2011, plnej farieb a tvarov. Dioptrické okuliare VOGUE si môžete vziať ako do práce, tak na párty a vždy budete chic. Medzi absolútne novinky boli aj tento rok zaradené osvedčené modely, ktoré sú u zákazníčok stále veľmi obľúbené.

Zdroj: www.eyeglasses123.com, www.polyvore.com , iStockphoto / Thinkstock

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Jana A.. Článok nájdete v kategórii doplnky a ostatné.