Festivalová inšpirácia z Coachella

Festivalová inšpirácia z Coachella

27. júna 2018, Festivalová inšpirácia z Coachella, Levi‘s

Sponzorovanej odkazy:

Levi‘s je jedna z najpopulárnejších značiek dnešnej doby, a nielen preto sme si mohli všimnúť úžasných módnych kúskov aj na veľkom festivale Coachella.

Coachella

Každý rok je tento festival obrovskou hudobnou, ale aj módnou inšpiráciou. Veľa návštevníkov radi volia svoje outfity čo najviac pohodlné, aby sa na festivale mohli skvele baviť po celú dobu jeho trvania. Celebrity sa obvykle snažia byť v tomto duchu originálne a tento rok veľká kopa z nich stavila na denimové šortky od Levi‘s. Nechajte sa inšpirovať módnymi vlnami Kalifornie a buďte ako americká stars, stavte na klasiku.

Šortky a celebrity

V pohodlných šortkách dokonca známa speváčka Beyoncé vystupovala na festivale Coachella. Modelka Bella Hadid zakomponovala roztrhané módne šortky do romantického looku a Romeo Striid ich doplnila o batikovanú džínsovú bundu. 

Šortky od Levi‘s

Šortky sú pohodlné, čo je nielen pre festivaly dôležité. Nie je v nich horúco, a to je v lete podstatným faktorom pre voľbu oblečenia. Navyše v šortkách ukážete svoje nôžky! 

Ak vám v skrini také pohodlné a zároveň štýlové šortky chýbajú, alebo nemáte ani staré džínsy, ktoré by sa dali skrátiť, pozrite sa na novú kolekciu šortiek Levi‘s. Vybrať si môžete z niekoľkých rôznych odtieňov džínsovej farby a tiež pastelovej ružovej, tyrkysovej i bielej.

V ponuke nájdete tiež elastické šortky s vypasovaným pásom, alebo mierne predĺženou nohavičkou. Alebo tiež Baggy vo voľnom širokom hip hip štýle. V ponuke sa objavujú dokonca krásne klasické traky. 

S čím šortky zladiť?

Najlepší dojem urobíte, keď stavíte na vcelku retro štýl – biele tričko a modré šortky. Tento look je stále obľúbený a je často základným stavebným prvkom pre celkový outfit. Môžete si cez seba hodiť tmavú, či svetlú bundu, na krk výrazný náhrdelník a párty môže začať. Alebo sa môžete inšpirovať návštevníkmi festivalu Coachella a staviť na flitre a trblietky, v podobe trblietavého trička, bundy, alebo crop-topu. 

Zdroj foto: Levi‘s

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Lucie Kubaščíková. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie, módne peklo, módni návrhári, ostatné a značky a značkové oblečenie.