Príma prázdniny deťom: s veselými motívmi

Príma prázdniny deťom: s veselými motívmi

21. júna 2018, Kik, veselé letné potlače

Sponzorovanej odkazy:

Deti dávajú prednosť tričku s potlačou než tričku bez potlače, pretože tričká s potlačou ich obľúbené postavičky z rozprávky sú skrátka zábavnejšie. Čím veselšia potlač a farba trička, tým lepšie.

Urobte svojej ratolesti radosť a kúpte im tričko s veselými štýlovými motívmi, ktorými sa budú určite radi chváliť. Inšpiráciu nájdete v predajniach KiK, ktorý pre vás túto zábavnú kolekciu pripravil. Tričká nájdete v mnohých vekových kategóriách, a to aj pre tých najmenších, ako pre chlapcov tak pre dievčatá.

Deti potlače zbožňujú

Nosiť svoju obľúbenú postavu z rozprávky na tričku to chce nejeden malý chlapec aj dievčatko. V novej kolekcii detského oblečenia nájdete napríklad veselé chlapčenské tričká s vtipnými nápismi, alebo motívom dinosaurov v mnohých rôznych podobách a kombináciách. Napríklad spojenie veselého jaštera hrajúceho na gitare, ktorý deti pobaví a zároveň inšpiruje, je skvelou voľbou potlače na tričko pre každého malého chlapca. Najobľúbenejšou potlačou sa však stáva známa postavička z rozprávky Autá, je to Blesk McQueen, ktorého malí chlapci skrátka zbožňujú.

Potlačí nie je nikdy dosť

Pretože KiK veľmi dobre vie, čo deťom robí radosť, KiK umožnil veľký výber najrôznejších potlačí, ktoré sa hodia ku všetkému. K letu samozrejme patria hlavne motívy zvieratiek a rôznych kvetov, ktoré v novej kolekcii KiK nájdete tiež. Sú to napríklad veselé tričká s chobotnicami a žralokmi, alebo veľryba s originálnými žraločími trakmi. V kolekcii nájdete tiež super trendy kúsky s geometrickými vzormi, v ktorom bude každý chlapec mladým fešákom.

Dievčatká majú rady jemnejšie potlače so zvieratkami a kvietkami, iste ich potešia roztomilé mačacie motívy, ktoré tiež nájdete v rôznych prevedeniach a farbách.

Najmenším dievčatkám zase pristanú nežné roztomilé obrázky s vtáčikmi a kvetinami, ktoré zdobia krásne letné šatôčky, dupačky aj body. Malému chlapčekovi zase môžete vybrať ľahké oblečenie s veselým žabiakom zo 100% bavlny.

To všetko a oveľa viac nájdete na KiK.cz

Zdroj foto: KiK

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Lucie Kubaščíková. Článok nájdete v kategórii ostatné.