Timberland topánky - nielen ako zimná obuv

Timberland topánky - nielen ako zimná obuv

5. júna 2011, Timberland, topánky, obuv, shoes, v Prahe

Sponzorovanej odkazy:

Ak chcete topánky, ktoré sú pohodlné, pevné a dlho vydržia, príde mi hneď na myseľ – Timberland. Značka Timberland pôsobí na trhu už viac ako 35 rokov a jej meno je synonymom kvality, funkčnosti a pohodlia. Na týchto veciach zakladateľ Nathan Swartz lipol už od začiatku. Aj keď začínal ako príležitostný výrobca obuvi a predovšetkým pre mužov, to sa za pár rokov zmenilo. Aby udržal krok s potrebami zákazníka, zahrnul do svojej produkcie aj topánky dámske.

Druhy

Timberland robí topánky pre mužov, ženy a deti. Ich produktový rad zahŕňa obuv bežnú, každodennú, pre aktívne a špecializované športy (turistika). V každej ponuke Timberland shoes nájdete kvalitné topánky z rôznych materiálov a farieb, vo výške ku členkom, do polovice lýtok alebo až ku kolenám.

Topánky Timberland sú prispôsobené potrebám zákazníkov, umožňujú spotrebiteľovi vybrať si materiál, farbu, špeciálne šitie alebo vyšívanie, a to vrátane monogramu. Väčšina topánok je odolná vode a škvrnám a tiež umožňuje extra dlhé nosenie.

Jarná obuv Timberland

Timberland nevyrába topánky len na turistiku a šport, ale nájdete tu aj veľmi krásnu, jemnú a elegantnú obuv.

Remienkové kristusky sú na jar absolútne nepostrádateľné, konkrétne s maxišatami vyzerajú úplne úchvatne.

Rovnako tak sandále na vysokom podpätku alebo dreváky, ktoré tohtoročnej jari bezpochyby tiež kraľujú, sú absolútnou nevyhnutnosťou. Ak vám ale pripadajú trochu fádne, oblečte si k nim asymetricky riešené džínsy.

Timberland mokasíny môžete obuť ku kovbojskému outfitu.

Popoludňajšia prechádzka pozdĺž prístavu si žiada 3 farby – bielu, modrú a červenú.

Timberland ponúka:

Timberland štandard – sú topánky na outdoor

Timberland Pre – pracovné topánky pre mužov a ženy

Howies používa prírodné materiály a ich topánky využijete najmä na horskom bicykli a skateboarding.

IPath ponúka topánky ako klasické, tak na skateboarding.

Kde zoženiete topánky Timberland

Ak Vás článok zaujal a Vy ste sa rozhodli, že investujete do kvalitnej a pohodlnej obuvi, potom Vás iste bude zaujímať kde topánky Timberland zoženiete. V Českej republike sú hneď dva obchody špecializované výhradne len na topánky Timberland, jeden je v Prahe metropole Zličín a druhý v Brne – Modřice.

Zdroj: www.polyvore.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Jana A. Článok nájdete v kategórii topánky, obuv.