Jarný detox je dôležitý: i pre vaše vlasy!

Jarný detox je dôležitý: i pre vaše vlasy!

9. júna 2018, Natulique, prírodná dánska značka, kozmetika, vlasová kozmetika

Sponzorovanej odkazy:

*Na jar zvyčajne robíme detox nášho tela a pleti. Prečo ho teda nedopriať aj našim vlasom? S touto myšlienkou prichádza práve dánska prírodná značka Natulique, ktorá sa venuje starostlivosti o vlasy. Hlavnou myšlienkou je dopriať odpočinok zničeným a unaveným vlasom po dlhej zime, plnej zimných čiapok *.

Jarný detox pre vlasy

Jarný detox by sme podľa Natulique mali dopriať aj svojim vlasom. Tie v zime často trpia kvôli častému striedaniu teplôt (prechody zo zimy do tepla a naopak). Tiež nosenie prilieb, napríklad pri lyžovaní, čiapok našim vlasom neprospieva. Často sú zničené, polámané a elektrizujú. Tiež môže dôjsť k tvorbe šupinatej pokožky hlavy a ku vzniku lupín. To všetko je dobré na jar zo seba zmyť a vpustiť svieži jarný vánok do našich vlasov.

Dánska prírodná značka vie ako na to!

Keďže značka Natulique pochádza z Dánska, zakladá si na tom, aby všetky jej prípravky boli vyvinuté na prírodnej báze, bez použitia chémie. Značka teda prichádza s novinkami v podobe šampónu a kondicionéru na vlasy, ktoré vám s jarným detoxom pomôžu. Šampón detoxikuje vlasy a pokožku hlavy od nánosov silikónov a minerálnych olejov, zatiaľ čo kondicionér navráti vitalitu a silu vašej hrive. Obidva prípravky sú BIO, bez použitia chémie a sú vhodné aj pre vegánov. Dostanete ich vo vybraných kaderníckych salónoch a na internete ( natulique.cz ).

detoxikujúci šampón Volume Hairwash do Natulique za 24 €

detoxikujúci šampón Volume Hairwash do Natulique za 24 €

Dva kroky detoxu

NATULIQUE Volume Hairwash je prvým krokom jarného detoxu. Teda jedná sa o spomínaný detoxikujúci šampón. Detoxikácia prebieha vďaka prírodným zložkám šampónu, ktoré napomáhajú látkovej výmene medzi pokožkou hlavy a vlasmi a zbavujú ich od nečistôt – od stylingových prípravkov, až po odumretú kožu. Zložky šampónu tvoria organické a ekologické rastlinné výťažky. Vaše vlasy budú zdravé, silné a navráti sa im tiež objem, vďaka pomarančovému oleju a oleju z olivových listov. Cena 24 € za 250 ml.

Volume Conditioner v bio kvalite a zložení za 28 €

Volume Conditioner v bio kvalite a zložení za 28 €

NATULIQUE Volume Conditioner použite ako druhý krok detoxu. Svojim BIO zložením skvele dopĺňa účinky šampónu a taktiež obsahuje pomarančový olej a olej z olivových listov. Vlasy hĺbkovo vyživuje a hydratuje a zanecháva ich jemné a hebké na dotyk. Kondicionér je vhodné vmasírovať do vlasov a nechať ho chvíľu pôsobiť tak, aby naozaj hĺbkovo regeneroval nielen vaše vlasy, ale aj pokožku hlavy. Vďaka svojmu zloženiu ho môžu používať tiež vegáni. Dostanete ho za cenu 28 € za 250 ml.

Jarný detox vaších vlasov tak zvládnete ľahko a hravo – raz, dva!

Zdroj foto: Natulique

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Lucie Holásková. Článok nájdete v kategórii parfémy a kozmetika.