Šikovná antibakteriálna bielizeň

Šikovná antibakteriálna bielizeň

26. novembra 2010, antibakteriálne bielizeň, antibakteriálne nohavičky, antibakteriálne ponožky, antibakteriálne boxerky, antibakteriálne tričko

Sponzorovanej odkazy:

Antibakteriálna bielizeň bola vyrobená pre všetkých, ktorí sa chcú cítiť pohodlne. Spodná bielizeň obsahuje 60% bavlny, 8% elastanu a 32% umelej priadze so striebrom. A práve striebro má antibakteriálne a antimykotické účinky. Antibakteriálnu bielizeň ocenia predovšetkým vášnivý športovci, ľudia, ktorí majú zdravotné problémy, ale určite sa dá využiť aj pri bežnom nosení.

Antibakteriálne ponožky

Antibakteriálne ponožky sú určené pre všetkých, ktorí bojujú s problémom nadmerného potenia alebo zápachom nôh. Ponožky totiž vstrebávajú pot, likvidujú baktérie a veľmi účinne odstraňujú zápach nôh. Slúži aj ako prevencia plesní. Urýchľujú hojenie nepríjemných rán a odrenín. Zbavujú pocitu studených nôh a predchádzajú omrzlinám. Ponožky sú určené hlavne pre športovcov a pre ľudí, ktorí sú odkázaní na uzatvorenú pracovnú obuv alebo pre tých, ktorí vykonávajú prácu, kde musí nosiť rovnošatu, ako sú policajti, vojaci alebo hasiči.

Antibakteriálna spodná bielizeň

Antibakteriálne nohavičky vám zaručujú pohodlné nosenie, pretože sú vyrobené z mäkkého a hebkého materiálu. Nohavičky pomáhajú odstrániť nemilé ženské problémy, akými sú plesne, ekzémy a mykózy. Tiež ako antibakteriálne ponožky, odvádzajú pot, ničia baktérie a eliminujú zápach. Nevyvolávajú žiadne alergické reakcie a nevyžadujú žiadnu špeciálnu starostlivosť. Ošetrujú sa rovnako ako bežné spodné prádlo.
Rovnaké sú ah antibakteriálne pánske boxerky. Materiál, z ktorého sú boxerky vyrobené, obsahuje elastan, vďaka ktorému sa boxerky perfektne prispôsobia vášmu telu a zaručujú pohodlné nosenie. Sú priedušné a zabraňujú zapareninám.

Antibakteriálne tričká

Antibakteriálne tričká sú veľmi príjemné na dotyk. Vďaka svojej elastickosti sa skvele prispôsobia vášmu telu. Kto má rád skôr voľnejšie tričká, môže si zvoliť o niečo väčšiu veľkosť. Tričká fungujú na rovnakom princípe ako spodná bielizeň a ponožky. Ocenia ho predovšetkým športovci, ale je tak vkusné, že ho môžete nosiť aj pri bežnom nosení.

Zdroje: www.nanosilver.cz

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Hedvika F.. Článok nájdete v kategórii ostatné.