Divočina s Humanic

Divočina s Humanic

12. mája 2018, Humanic, jarná sezóna, zvieracie vzory, papuče, topánky k vode, mestské tašky, listové kabelky

Sponzorovanej odkazy:

Hitom nadchádzajúcej jarnej sezóny sa podľa značky Humanic stali zvieracie vzory. Tie sú úplne na všetkom. Zvieracie vzory na kabelkách a listových kabelkách, zvieracie vzory na papučiach a topánkach určených k vode. Kolekcia doslova vyzýva k tomu, aby ste vyrazili na lov! S touto zvieracou jarnou sezónou objavíte svoje nespútané ja!

A akoby značka Humanic vedela, že tohtoročná jar bude veľmi teplá a vopred sa na to pripravila. V jej jarnej kolekcii totiž môžete nájsť tiež už celkom letnú obuv – štýlové papuče a plážové topánky k vode. K topánkam, ktoré sú zdobené zvieracími vzormi, doladíte svoj outfit pomocou mestskej kabelky, či elegantnej listovej kabelky na párty. Leopardie vzory pritom nájdete na všetkom.

Nespútané JA

Témou tejto kolekcie sa stalo znovuobjavenie vášho nespútaného JA a výzva k tomu, aby sa ženy nebáli a vyrazili na lov. Tieto myšlienky skvele podporujú zvieracie vzory na jednotlivých modeloch. Ak sa teda vydáte do víru veľkomesta a chcete zažiť večernú vonkajšiu párty, alebo len posedieť na pravé poludnie pri káve priamo v srdci rušného mesta, potom sa vám kolekcia bude páčiť. Krásnym kúskom sú zlaté šľapky s leopardím pásikom. Šľapky sú skĺbením moderného štýlu, pretože pre nadchádzajúcu sezónu sa papuče s uzavretou špičkou stali cool novinkou pre svet módy, a tiež nesmrteľnej klasiky – zvieracích vzorov. K týmto črievičkám pre novodobú Popolušku sa skvele hodí párty listová kabelka s leopardím vzorom.

Z mesta priamo k vode

V horúcich dňoch však rozpálené betónové mesto človeka rýchlo omrzí. Na to Humanic vo svojej kolekcii myslel tiež. Z tohto dôvodu v kolekcii nenájdete len štýlové papuče pre mestské dievčatá, ale aj nazúvacie topánky k vode, ak chcete plážovú obuv. Tieto topánky sú samozrejme tiež s leopardím vzorom, avšak pôsobia oveľa uvoľnenejším dojmom. V kombinácii s leopardím vzorom ich zdobia nápisy „LOVE“ a „PEACE“, čo zachádza až k hippie štýlu, ktorý sa ku dňom pri vode či v parku úplne hodí. Keďže ste ale moderná žena, pokojne aj k plážovému štýlu môžete siahnuť po mestskej kabelke. Tá je taktiež zdobená zvieracími vzormi, v kombinácii s béžovou farbou a retiazkou cez rameno.

Zdroj foto: Humanic

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Lucie Holásková. Článok nájdete v kategórii doplnky, kabelky a tašky, ostatné a topánky, obuv.