Louis Vuitton Men's SS18 kolekcia

Louis Vuitton Men's SS18 kolekcia

10. mája 2018, Louis Vuitton, pánske oblečenie, Louis Vuitton, SS18 kolekcia, kolekcia jar a leto 2018

Sponzorovanej odkazy:

Keďže jar je už v plnom prúde a takmer nám svojimi teplotami preskakuje rovno na letné dni, je na čase sa pozrieť trošku z blízka na novú jarnú a letnú kolekciu roku 2018 pre pánov, od značky Louis Vuitton. Dnešný tip je výhradne venovaný pánom, hoci veľa žien túto značku miluje. Môžete sa tak aspoň nechať inšpirovať, milé dámy, aký cool kúsok zaobstaráte do šatníkov svojich drahých polovičiek.

Jarnú a letnú kolekciu 2018 pre pánov nazvala spoločnosť Louis Vuitton Men 'SS18. Ide o kolekciu spring and summer 2018. Páni sa tak aj dočkali noviniek v módnom svete a bola im venovaná plná pozornosť, rovnako ako ženám.

Kolekcia jar a leto 2018

Kim Jones, predstaviteľ značky, sa nechal počuť, že táto kolekcia je postavená na kombinácii prvkov z rôznych miest a súostroví. Hlavná myšlienka kolekcia SS18 vznikla práve vďaka tomu, že si Kim prezeral knihu „Atlas of Remote Islands: Fifty Islands Aj Have Not visited and Never Will“ (Atlas vzdialených ostrovov: Päťdesiat ostrovov, ktoré som nikdy nenavštívil a nikdy ich nenavštívim), a zistil , že na všetkých týchto ostrovoch bol.

Pánske oblečenie Louis Vuitton

V novej kolekcii sa tak Kim pokúsil vytvoriť pánske oblečenie, ktoré v sebe skĺbi módu a štýl, spolu s dobrodružstvom z cestovania, poznávania, objavovania a s nádychom exotiky zo vzdialených miest. Jednalo sa tak predovšetkým o konkrétne miesta, akými je Nový Zéland, Veľkonočné ostrovy a hlavne Havaj. Havaj v tejto kolekcii nesie najvýznamnejšiu úlohu. Inšpirácia z kultúry a štýlu Havaja dala vznik novej košeli s názvom Aloha, ktorá je v štýle pleteniny a exotických listov. Značka Louis Vuitton tak vytvorila nové, originálne a špeciálne havajské vzory, práve pre túto kolekciu. Ďalšou inšpiráciou bol Honkong.

SS18 kolekcia

Táto kolekcia sa tak stáva naozaj nevšednou novinkou. Keďže na ostrovoch sa ľudia venujú prevažne windsurfingu, horolezectvu, pešej turistike a surfingu, sú tiež jednotlivé modely Vuittona prepojené so športovým štýlom. Súčasne však značka splnila svoj elegantný punc. Táto netradičná kolekcia je plná kontrastov elegancie a športu, mestského štýlu a cestovania. Ukazuje dvojitú tvár každého muža. Tkaniny použité na modely sú veľmi ľahké a príjemné. Kolekciu už dostanete v klasických obchodoch Louis Vuitton.

Zdroj foto: Louis Vuitton

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Lucie Holásková. Článok nájdete v kategórii módni návrhári, ostatné, pánske oblečenie a značky a značkové oblečenie.