Puma a Han Kjøbenhavn: ďalšie príma kúsky pre vás

Puma a Han Kjøbenhavn: ďalšie príma kúsky pre vás

22. apríla 2018, pánske oblečenie, Puma, Han Kjøbenhavn, jarná kolekcia

Sponzorovanej odkazy:

Puma opäť spojila sily so streetovou značkou Han Kjøbenhavn. Vznikla tak príma kolekcia jar / leto 2018 inšpirovaná škandinávskym štýlom, ktorá určite osloví svojou rafinovanou jednoduchosťou a futuristickým vzhľadom mnohých.

Puma a dánska luxusná streetová značka Han Kjøbenhavn nadväzujú na svoju predošlú úspešnú spoluprácu a v sezóne jar / leto 2018 predstavujú novú pánsku kolekciu. Jej uvedenie na český trh podporila 5.4. 2018 i Release Party, o ktorej sme už písali tu .

Court Han Silver Birch

Court Han Silver Birch

Han Kjøbenhavn

Značka Han Kjøbenhavn vznikla v máji 2008 v uliciach Kodane a vychádza zo samej podstaty škandinávskeho, konkrétne dánskeho dizajnu. Jednoduché lineárne strihy a zároveň funkčnosť a praktickosť sú jej základnými stavebnými kameňmi.

Leadcat YLM Han Asphalt

Leadcat YLM Han Asphalt

Puma a Han Kjøbenhavn

Puma a Han Kjøbenhavn posúvajú hranice dizajnu zase o krok ďalej a osvedčené klasické línie značky Puma pretvárajú do nových progresívnych riešení, ktoré v sebe kombinujú komfort, funkčnosť a špičkovú módu.

Suede Han Silver Birch

Suede Han Silver Birch

Na futuristickej vlne

Kolekcia zahŕňa napríklad nové futuristické tenisky Tsuga Mi Disk HAN s technológiou zaväzovania DISC. Aj ďalšie kúsky spája pokrokový dizajn kombinovaný s luxusnými materiálmi. Za zmienku stoja tiež topánky Abyss HAN, alebo progresívne tenisky Tsuga Netfit HAN.

Tsuga Netfit Han Asphalt

Tsuga Netfit Han Asphalt

Klasika, ktorá neomrzí

Chýbať nemôžu ani klasické semišky Suede HAN. Ponuku obuvi dopĺňa rad oblečenia. Osvedčenou klasikou z minuloročnej sezóny je predĺžená bunda PUMA x HAN Coat v škandinávskom štýle, tentoraz v asfaltovo sivej farbe doplnená zlatými zipsami a výšivkou Puma x Han Kjøbenhavn.

Puma x HAN batoh

Puma x HAN batoh

Kúsky priamo do ulice

V kolekcii nechýbajú tričká, mikiny a ďalšie doplnky – všetko v jednoduchom dizajne a čistých líniách.

Kolekcia Puma x Han Kjøbenhavn je už v predaji na eshope Puma.com a ďalej u českých a slovenských predajcov Footshop, Queens, Shooos, BRANDS24 a Fresh Labels.

Zdroj foto: Puma

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Pavla Jelínková. Článok nájdete v kategórii pánske oblečenie a značky a značkové oblečenie.