Marionnaud My Nail Lacquer: jarná kolekcia SPRING RIVIERA

Marionnaud My Nail Lacquer: jarná kolekcia SPRING RIVIERA

21. apríla 2018, Nové laky na nechty, Marionnaud, My Nail Lacquer, Jarná kolekcia SPRING RIVIERA

Sponzorovanej odkazy:

Privítajte jar s novým lakom na nechty! Upravené nechty sú predsa samozrejmosťou, a navyše vizitkou každej ženy. Ak ste svoje nechtíky v zime zanedbávali, či už kvôli mrazu, či kvôli noseniu rukavíc, pozrite si jarné laky od Marionnaud a buďte opäť štýlová od hlavy až po päty!

Marionnaud prichádza s novou kolekciou lakov, ktoré vás ohromia svojimi jemnými aj naopak provokatívnymi farbami, ktorými zažiarite nielen na jar, ale pokojne aj v lete. Laky v krásnych hranatých obaloch – My Nail Lacquer, vám nechty prežiaria farbou aj neprekonateľným leskom. Špeciálne tvarovaným štetcom lak navyše jednoducho nanesiete rovnomerne a bez nežiadúcich hrbolčekov, alebo svetlých miest.

Lak, ktorý sa stará

Tieto laky obsahujú olejčeky, ktoré sa dokážu o nechty starať a vaša manikúra tak dlhšie vydrží, nechty sa budú menej lámať a pomôže vám to aj pri pestovaní chcenej dĺžky. Tieto olejčeky samozrejme nezastúpia výživu pre nechtové lôžko, ktorá je pri starostlivosti o nechty dôležitá, ale pomôžu nechty podráždené lakovaním a odlakovaním upokojiť.

Spring Riviera kolekcia

Táto kolekcia od Marionnaud nám ponúka nekonečné možnosti, čo so svojimi nechtíkmi môžeme urobiť. Farbu si tu nájde proste každý. Aká teda je najnovšia jarná kolekcia lakov Spring Riviera?

Z týchto lakov sála teplo, a nielen to jarné. Nájdete tu ako lesklé tak matné laky a dokonca aj trblietavé. Farby tmavé, ale aj svetlé, ktoré výborne vyniknú na opálenej pokožke. 

Obľúbené sú tiež nude, teda tzv. nahé farby ktoré sa hodia skrátka ku všetkému. Ak si vyberiete jeden z takýchto odtieňov rozhodne chybu neurobíte. Dajte si ale pozor na kombináciu farieb s odtieňom vašej kože. 

V kolekcii lakov nájdeme aj fialkové podtóny inšpirované kúskami ovocia maracuja. Tie vás iste oslovia svojou eleganciou. Hodia sa ku spoločenskejším udalostiam, kde nechcete odviesť pozornosť od šiat, ale stále chcete, aby si vašich nechtov niekto všimol. Skvelý lak práve na takúto udalosť je práve tento s fialovými podtónmi, ktorý obsahuje jemné trblietky. Rovnako poslúži aj jeho pravý opak vo svetlej nude farbe, ktorá bola už vyššie spomenutá, ale je doplnená o trblietky. 

Laky v cene 6 € si môžete zaobstarať na Marionnaud.cz

Zdroj Foto: Marionnaud

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Lucie Kubaščíková. Článok nájdete v kategórii doplnky, ostatné a parfémy a kozmetika.