Pohodlie nadovšetko

Pohodlie nadovšetko

19. apríla 2018, kolekcia od Armedangels, Nila, dámska móda, jarná móda

Sponzorovanej odkazy:

Svieže jarné farby, nežné volániky aj nadčasové elegantné strihy – taká je nová jarná kolekcia od Armedangles, ktorú nájdete na Nila. Dokonalejšiu kombináciu ležérneho štýlu a prírodných materiálov v dámskej móde nenájdete. Presvedčte sa samy!

Značka, ktorej definíciou je kvalita

Nemecká značka Armedangels je synonymom pre kreativitu, ležérne oblečenie a predovšetkým pre kvalitu. Vznikla už v roku 2007. Tvorcovia sú hneď dvaja – priali si odevnú módu posunúť iným, novým smerom, bez zbytočnej otrockej práce, chemikálií a masovej produkcie. Áno, tieto nepríjemné pojmy nahradili jediným slovom – práve spomínanou kvalitou. A pretože sa k takým hodnotám vracia čoraz viac z nás, narástla firma do počtu pol stovky ľudí a patrí k najvýznamnejším udržateľným módnym značkám v Nemecku aj po celom svete. Základom je nielen kvalita, ale aj štýlové strihy a organické, férovo obchodovateľné materiály.

Jar je tu!

Aká je teda jarná kolekcia Armedangels? Zaujme milovníčky modernej minimalistickej módy a prírodných certifikovaných materiálov. Aj tie najlepšie kúsky sú totiž z férových tkanín. Na svoje si tak prídu aj ženy, ktorým v obvyklej dámskej móde chýba pridaná hodnota. Načo sa môžete tešiť? Stavte na populárne nežné volány, komfortné, a napriek tomu neprehliadnuteľné strihy, ktorých je kolekcia plná!

Svieža a ženská

Kolekcia pre jar 2018 podtrhuje ženskú krásu. Jemné strihy zvýraznia krivky nežného pohlavia – nech už máte akúkoľvek postavu. Základom je sebaláska a pohodlné nosenie, bez toho aby ste prišla o perfektný uvoľnený look. Svetlá paleta jarných farieb podčiarkne vašu pleť aj farbu vlasov. Vyberte si – a užívajte si každý pohľad do zrkadla na svoje jarné ja. Pretože to ste vy – krásna a znova prebudená. Kedy inokedy než na jar byť sama sebou?

Zdroj foto: Nila

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Vendula Jelínková. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie.