Čo takto módna značka oblečenia Gap?

Čo takto módna značka oblečenia Gap?

6. júna 2011, obuv, značkové oblečenie, jar / leto 2011, pánska kolekcia, dámska kolekcia, oblečenie pre tehotné deti, detské oblečenie, balerínky, Maternity, Athlet, Piperlime, Gap, módna značka, Banana Republic, Old Navy

Sponzorovanej odkazy:

Módna značka Gap bola založená roku 1969 Donaldom Fisherom a Doris Fisherovou v San Franciscu v americkej Kalifornii, kde sídli dodnes. Toho istého roku, čo bola značka založená, bol otvorený aj jej prvý obchod v tom istom meste, ktoré je známe svojim kopcovitým terénom. Značka sa postupom času veľmi rýchlo rozrastala a dnes už má cez viac ako tri tisícky predajní na celom svete. V Slovenskej republike nájdete najväčšiu ponuku produktov značky Gap na slovenských internetových e-shopoch.

Pod značkou Gap sú dnes už štyri ďalšie módne značky, ako sú Banana Republic, Old Navy, Piperlime a Athlet. Najznámejšia zo všetkých štyroch je celkom určite Banana Republic, ktorá je veľmi všestranná. Vyrába oblečenie, módne doplnky aj parfémy absolútne pre všetkých. Či ste muž alebo žena, štíhli či pri tele, vyberaví alebo skromní, značka Banana Republic vám má čo ponúknuť. Menej známou značkou je potom Old Navy, ktorá má vo svojom repertoári pánske, dámske, detské oblečenie i obuv veľmi pekného a moderného dizajnu, aký vás zaiste prekvapí. Posledné dve značky Piperlime a Athlet už tak známe a populárne nie sú. Athlet produkuje skôr športové oblečenie a Piperlime sa oblečením veľmi podobá štýlu, ktorý má samotná značka Gap.

A aké vlastne je Gap oblečenie?

Oblečenie značky Gap sa pre lepší pocit a orientáciu delí na päť oddielov, ktorými sú Gap (pánske a dámske oblečenie), Gap Kids (detské oblečenie), Gap Outlet, Baby Gap (malé deti), Gap Body a Gap Maternity (móda pre tehotné ženy). Z toho všetkého možno usúdiť, že módna značka Gap sa hodí a môže obliekať úplne celú rodinu. Ďalšou jej veľkou devízou je nízka cena produktov, ktorú zaiste všetci ocenia. Máloktorá módna značka vyrába kvalitné a vkusné oblečenie a predáva ich za prijateľné ceny. Gap sa zdá byť úplne bezchybná, ale jedno by som jej predsa len vytkla. U nás na Slovensku sa bohužiaľ nemôžeme ísť pokochať jej sortimentom do kamenného obchodu. Môžeme len dúfať v skorú zmenu.

Značka Gap ženám tiež ponúka aj kolekciu obuvi, ktorá ale nedominuje. Jedná sa o klasické a jednoduché topánky pre dámy, akými sú tenisky, balerínky, sandálky a žabky.

Niečo málo z kolekcie jar / leto 2011

Značka Gap vo svojej tohtoročnej kolekcii jar / leto 2011 predstavuje úplné novinky! Vyhrala si ako s dámskou, tak aj s pánskou kolekciou. Dámy si budú môcť v oblečení od Gap zaspomínať na starú dobu, pretože im Gap ponúka módne kúsky v retro štýle, ktorý tento rok letí. Tieto módne kúsky sú ladené v retro farbách staroružovej, bielej, svetlo modrej alebo hnedej. Dominujú im blúzky s volánmi, široké nohavice s vysokým pásom, košele a ďalšie načuchrané detaily na mnohých modeloch. Opačnej strane dámskej kolekcie naopak dominuje stará osvedčená klasika, jeansovina, a to predovšetkým riflové jarné džínsky alebo riflové sukne. Pánska kolekcia Gap je jednoduchá a pohodlná. Vybrať si budete môcť z ponuky nohavíc, košieľ, sák, búnd aj tričiek, ktoré zaujmú farbami, ako je olivová, sivá, hnedá a biela.

Zdroje: www.polyvore.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Hedvika F.. Článok nájdete v kategórii značky a značkové oblečenie.