Dokonalé body: The Nude Label

Dokonalé body: The Nude Label

18. apríla 2018, The Nude Label, body, spodná bielizeň, dámska spodná bielizeň, Nila

Sponzorovanej odkazy:

Aký trend v oblasti dámskej spodnej bielizne je v posledných rokoch najvýraznejší? Body! Tieto zvodné kúsky si opäť vydobyli svoje neochvejné miesto vo svete módy a môžeme ich tak vídať v ponukách najrôznejších značiek. Medzi nimi nechýbajú ani tie etické, medzi ktoré patrí aj španielska The Nude Label, ktorá si zakladá na rodinnej tradícii a venuje veľkú pozornosť použitým materiálom.

Naozajstné ženy podľa The Nude Label

Etická a rodinná značka The Nude Label vznikla v španielskej Valencii. Pri tvorbe využívajú dizajnérky Ana Alemany a Clara Ropero iba bio materiály a sústredia sa predovšetkým na prirodzenú krásu žien zdôraznenou klasickými líniami a trendy farbami. Dôraz na opravdivosť je zrejmý už z fotografií bielizne, na ktorých nevidíme žiadne vyumelkované modelky s až nereálne dokonalou a vypracovanou postavou. Vidíme na nich skutočné ženy rôznych postáv a tvarov, ktoré tak stavajú filozofiu celej značky ešte o niečo vyššie.

Žena vďaka bodom

Ak ste ešte kúsku oblečenia s názvom body neprišli na chuť, je možné na čase svoj postoj prehodnotiť. Body môže do svojho šatníka zaradiť každá žena a budú jej veľmi praktickým pomocníkom. Vďaka pružnému materiálu sa prispôsobia takmer akejkoľvek postave, tvaru a veľkosti poprsia. Skvele tvaruje postavu a bude tak vhodnou voľbou napríklad pod šaty na slávnostnejšie príležitosti, kedy chceme vyzerať naozaj skvele. Zároveň je to aj zmyselná vec, ktorá dokáže potešiť aj pánske oko.

Dámska spodná bielizeň z bio materiálov

Značka The Nude Label, ktorej kúsky môžete zakúpiť v predajni aj e-shopu obchodu Nila, sa však nezameriava len na body. Jej ponuka zahŕňa aj ďalšie kúsky spodnej bielizne ako nohavičky a podprsenky rôznych strihov. Všetky ich potom spájajú pojmy ako funkčnosť a pohodlnosť, ktoré sú z nich zrejmé na prvý pohľad a ocení ich každá žena. Ďalším spájajúcim prvkom sú potom tiež tlmené farby. Oslniť tak môžete v spodnej bielizni v tónoch kaki, fialovej, ružovej, ale aj v základných farbách ako sú čierna a biela.

Foto: Nila

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Jana Krajčová. Článok nájdete v kategórii spodná bielizeň.