Reebok - Obuj sa do toho a buď krásna a fit na leto!

Reebok - Obuj sa do toho a buď krásna a fit na leto!

29. mája 2011, ReeNew, Reebok, Reebok topánky, topánky Reebok, Reebok Easy Tone

Sponzorovanej odkazy:

Nie je prirodzenejší a príjemnejší pohyb ako chôdza a je to aj najjednoduchší spôsob, ako začať so zdravým športovaním. Rýchlou chôdzou spálite približne 300 kalórií za hodinu. A Reebok pre vás pripravil dve zásadné pomôcky – tvarovaciu obuv Reebok EasyTone, ktorá pomáha posilňovať nohy a zadoček, a motivačný web so súťažou – www.reebok.cz .

Na www.reebok.cz objavíte naplánované trasy, kam vyraziť. Inšpirujte sa, kam ísť na rande, so psom, kočíkom alebo za nákupmi. Nájdete tam ale aj tipy na miesta, kde môžete vyskúšať a otestovať novú kolekciu Reebok EasyTone, a to všetko v 13 najväčších mestách. Navyše sa stačí zaregistrovať a každý deň dostanete povzbudzujúci email s receptami na zdravý a diétny jedálniček. Najdôležitejšie je ale motivácia – môžete sa zapojiť do ** súťaže o 3 × zájazd k moru, 40 × 2 vstupenky na beznádejne vypredaný májový Wellness Marathon s vystúpením Beto Pereza, zakladateľa zumby, a 20 balíčkov spevňujúci telovej kozmetiky Nivea **.

Revolučná tvarovacia obuv Reebok EasyTone má zabudovanú unikátnu technológiu Moving Air, inšpirovanú balančným cvičením. Vzduchové vankúše integrované v podrážke vytvárajú drobnú nestabilitu a nútia kľúčové svalové skupiny k vyššej aktivácii. Tým pomáhajú efektívnejšiemu tvarovaniu svalov stehien, lýtok a zadočku pri chôdzi a každodenných činnostiach. V novej kolekcii nájdete športovejší typ ReeNew, ktorý vychádza z dizajnu tradičných tenisiek, a univerzálny model Trend II, vhodný na cesty do práce a školy alebo na prechádzky mestom.

Lucie Vondráčková ich nosila skoro rok, a objavila tak svoju domácu Prechádzkovú posilňovňu. „Tieto topánky sú pre každú babu ako darček. Som chodec na dlhé trate a v EasyTonech sa mi po Bratislave chodí ako v papučkách. Ale kúzelných. Čím viac krokov urobíte, tým ste štíhlejší! “

Tak sa mrknite sa na www.reebok.cz , tam nájdete viac.

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Ostatní. Článok nájdete v kategórii topánky, obuv.