Metropolitná džungľa s Maskou

Metropolitná džungľa s Maskou

6. apríla 2018, Maska, Nila

Sponzorovanej odkazy:

Ako je už zvykom, na stránkach Nila.cz nájdete originálne a nevšedné značky, ktoré možno bežne na slovenskom trhu nezoženiete. Nila sa vyznačuje práve tým, že podporuje originalitu, nevšednosť, odlišnosť, najnovšie módne trendy, luxusný štýl a kreativitu návrhárov. Pre nadchádzajúce obdobie jari tak na stránkach nájdete novú kolekciu Metropolitan Jungle značky Maska a máte sa naozaj na čo tešiť!

Kolekcia Metropolitan Jungle

Ako už napovedá samotný názov kolekcie, ide o jarný príval novej energie do metropolít a veľkých miest pripomínajúcich džungľu. Tento nový rad oblečenia značky Maska prináša najmä krásne šaty a sukne pre jar a leto 2018. Okrem toho obsahuje kolekcia tiež zaujímavé svetre a roláky, ktoré sa v jarnom období ešte stále hodia na nosenie.

Jednotlivé módne kúsky sa vyznačujú originálnou grafickou potlačou, ktoré navrhovala módna dizajnérka Karolina Eriksson. Kto teda miluje pestré jarné farby, zaujímavé geometrické a atypické tvary a obrazce, bude s kolekciou Metropolitan Jungle úplne unesený.

Výzvu prináša Nila

S touto výzvou na jar prišla stránka Nila.cz, ktorá pravidelne prináša nové a zaujímavé kolekcie práve aj od značky Maska. Zámerne si dovolíme nazvať to výzvou, pretože jednotlivé modely sú skutočnou výzvou pre mladé, sebavedomé ženy, žijúce v mestách, ale aj pre ženy stredného veku.

Farebné prevedenie kolekcie je v sýtych pastelových odtieňoch, ktoré sa pohrávajú s našou fantáziou. A hoci farebná rozmanitosť doslova provokuje k jarnej nálade a mladistvému ​​dojmu, strihy jednotlivých modelov zachovávajú elegantný štýl úspešnej a pracujúcej ženy. Jedná sa teda o nadčasové kúsky, vhodné do šatníkov každej ženy i dievčat, bez ohľadu na vek, či povolanie.

Modely vyvažujú rovnováhu medzi hravosťou a eleganciou, vďaka čomu sa v nich nájde pracujúca žena stredného veku, aj mladá mamička na materskej dovolenke. Navyše sú vyrobené z kvalitných a udržateľných materiálov. Ženskosť, hravosť, elegancia a nadčasový štýl – to vystihuje kolekciu Metropolitan Jungle!

Zdroj: Nila.cz, Značka Maska

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Lucie Holásková. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie, módni návrhári a značky a značkové oblečenie.