Hýčkanie zmyslov s Honest Skincare

Hýčkanie zmyslov s Honest Skincare

25. marca 2018, Honest Skincare, Nila, kozmetika, biokozmetika, prírodná kozmetika, sviečky, vôňa

Sponzorovanej odkazy:

So snahou žiť zdravšie a čo možno najviac v súlade s prírodou ide okrem napríklad potravín ruka v ruke aj kozmetika. Stále častejšie sa stretávame s dopytom po prírodných produktoch, od ktorých však očakávame aj úplnú funkčnosť a vysokú kvalitu. Ak je biokozmetika aj vo vašom aktuálnom hľadáčiku, pozrite sa do ponuky obchodu Nila, ktorá zahŕňa, okrem iného, aj produkty anglickej značky Honest Skincare, ktoré rozhodne stoja za pozornosť aj investíciu.

Skutočná starostlivosť

Heslom anglickej značky Honest Skincare, je staré známe „menej je viac“. Platí v mnohých ohľadoch života, kozmetiku nevynímajúc. Jej tvorcovia veria, že nie je nutné do kozmetických produktov dávať veľké množstvo syntetických ingrediencií, keď stačí niekoľko dobre vybraných prírodných, ktoré sú navyše oveľa efektívnejšie. Každý produkt potom s láskou vyrábajú ručne, takže majú úplný prehľad o tom, čo obsahujú. Podľa filozofie značky nám príroda poskytuje všetko, čo našu pokožku vyživuje, obnovuje, chráni aj lieči, takže vo svojich produktoch využíva iba 100% prírodné ingrediencie. Z nich vyrába svoje pleťové oleje, krémy, ale tiež napríklad vône alebo sviečky. Niektoré z produktov teraz do svojej ponuky zahrnul aj obchod Nila, ktorý má okrem svojich dvoch kamenných predajní aj e-shop. Produkty Honest Skincare sú tak dostupné aj vám!

Vonné hmly do každého bytu

Jednou z najzaujímavejších položiek v sortimente značky Honest Skincare sú nepochybne vonné hmly. Majú skutočne široké využitie. Svojou vôňou osviežia byt, ale tiež napríklad telo či vlasy. Neobsahujú žiadne syntetické prísady, alebo parfumy, nájdeme v nich iba čisté bio esenciálne oleje. Ich cieľom je však nielen voňať, ale tiež upokojovať telo aj myseľ vďaka obsiahnutým prísadám. Pocity pokoja môžete ešte umocniť pomocou sviečky Eucalyptus Leaf. Je samozrejme úplne prírodná a netoxická. Je tvorená sójovým voskom a knôt má z bio bavlny obalený v sójovom vosku, aby horela dlhšie a ekologickejšie. Byt vám bude voňať krásnou zmesou eukalyptu, cyprusu, sladkého pomaranča a mäty.

Foto: Honest Skincare

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Jana Krajčová. Článok nájdete v kategórii parfémy a kozmetika.