Rozprávkový sen pre malé princezné a čarodejníka: Mouche

Rozprávkový sen pre malé princezné a čarodejníka: Mouche

23. marca 2018, Mouche, francúzsky šarm, sukienky, korunky, plášte, palice, detské odievanie

Sponzorovanej odkazy:

Francúzsky šarm nie je len záležitosťou pre dospelých. Detské odievanie pretkané francúzskou noblesou – to je Mouche. Značka detských doplnkov a masiek bola stvorená dvoma sestrami, ktoré svoju lásku k designu zužitkovali vo výrobe ručne vytváraných produktov pre najmenších.

Tvorivé sestry

Značka má niekedy výnimočné čaro vďaka príbehu, ktorý ju vytvára. Práve takýmto príkladom je Mouche. Brand, ktorého názov v preklade znamená Muška, je v podstate stelesnením rodinnej kreativity. Sestry Samantha a Sandra sa vydali spoločnou cestou. Po štúdiách dizajnu sa rozhodli využiť svoje vášne ku vznešeným materiálom a svoj čas venovali výrobe doplnkov, ktoré sú inšpirované rozprávkovým svetom víl, princezien a kúziel.

A to stále nie je koniec všetkej tej mágie. Všetky produkty Mouche sú navyše ručne vyrábané priamo vo Francúzsku, čo im pridáva hodnotu. Výrobky s láskou skrátka pohladia po duši nielen malých rojkov, ale aj ich rodičov.

Čarovné rozprávky

Do sveta rozprávok sa môžete kedykoľvek ponoriť so svojimi ratolesťami. Zavrite oči a nechajte sa uniesť neobyčajnými doplnkami, ktoré potešia nielen malé parádnice. Do nevyhnutnej výbavy každej malej víly patrí kúzelná palička s hviezdou. Malým princeznám by nemala chýbať jedinečná korunka. Tanečniciam, ktoré chvíľu neposedia, nesmie v skrini chýbať tutu suknička. To všetko podčiarkne elegantný vrchný plášť, pretože aj princezné a víly predsa cestujú.

A ak máte doma namiesto princeznej, či víly skutočného čarodejníka, nezabudnite mu zaobstarať čarodejnícky plášť. Možno vám potom pričaruje šťastie. (Ale my dobre vieme, že šťastím sú predovšetkým samotné deti. Urobte ich šťastnými. Nakupujte Mouche na Nila).

Zdroj foto: Nila

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Vendula Jelínková. Článok nájdete v kategórii ostatné.