Luxusné módne šperky od Bvlgari

Luxusné módne šperky od Bvlgari

17. mája 2011, šperky, luxusné šperky, hodinky, Bulgari, Bvlgari

Sponzorovanej odkazy:

Šperky sú presne tým módnym doplnkom, ktorý robí zo ženy skutočnú dámu. Dodajú outfitu to, čo samotné oblečenie nezvládne – glanc a noblesu. Ak hľadáte jednu zo špičiek šperkárskeho priemyslu, bezpochyby sem patrí firma Bvlgari. Už viac ako sto rokov sa drží na výslní a teší sa obrovskej obľube nielen bohatých a slávnych, ale aj tých, ktorí sa jednoducho vyžívajú v luxuse a kráse. Bvlgari sa môže pýšiť viac ako 230 butikmi po celom svete, a ako to už u firiem takýchto rozmerov býva , nezostalo len pri šperkoch. Táto talianska značka nám ďalej ponúka napríklad kabelky, parfumy alebo ubytovanie v luxusných hoteloch.

Šperky Bvlgari vo farbách jari

Značka Bvlgari ponúka naozaj nepreberné množstvo najrôznejších šperkov. Obyčajný pohľad na ne vám vyrazí dych. V čom spočíva tajomstvo úspechu? Drahé a inovatívne materiály, osobité designy, ktoré sa vracajú ku klasike, ale zároveň vždy prinášajú niečo nové a moderné – to všetko vytvára neodolateľné až dych-vyrážajúce šperky, z ktorých luxus a elegancia priamo kričia. Stačí jeden jediný pohľad a viete, že by ste si všetky želali mať doma. Z tej úžasnej prehliadky dokonalosti som vybrala práve tie šperky, ktoré vo mne evokovali svojimi farbami jar. Tohtoročná kolekcia sa totiž nesie práve v znamení výrazných či jarných odtieňov a na náušniciach, náramkoch aj náhrdelníkoch vyzerajú naozaj skvostne.

Motívy kvetov, pestré jarné farby ako zelená, modrá, červená alebo žltá – to všetko sú trendy, na ktoré značka Bvlgari nezabudla a zakomponovala ich do svojej kolekcie šperkov.

Hodinky, na ktorých čas takmer nehrá rolu

Keď sa skombinuje neobyčajná talianska kreativita a švajčiarska precíznosť, nemôže vzniknúť nič iné, než jednoducho perfektné hodinky. Čas na nich ale rozhodne nie je to najdôležitejšie. Na prvý pohľad upútajú svojím nevšedným vzhľadom, spracovaním bez jedinej chybičky a hlavne množstvom blyštivých diamantov či iných drahých kameňov.

Podmanivá krása šperkov Bvlgari dostane snáď každého. Ich návrhári ovplývajú zmyslom pre detail a kvalitu, čo dáva vzniknúť šperkom s nádychom dokonalosti. Necháte sa zlákať nadčasovosťou a krásou, ktoré šperky Bvlgari ponúka?

Zdroj: polyvore.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Jana K.. Článok nájdete v kategórii šperky a hodinky.