Plesové trendy 2018: zlaďte šaty s farbou očí!

Plesové trendy 2018: zlaďte šaty s farbou očí!

7. februára 2018, trend, móda, oči, farebné kontaktné šošovky, spoločenská sezóna, plesová sezóna

Sponzorovanej odkazy:

Plesová sezóna je v plnom prúde. Aké sú jej tohtoročné trendy? Pestré a pastelové farby, výrazné líčenie a dokonale vyladený outfit. Čo tak zladiť svoje večerné šaty s očami?

Farby, ktoré povedia všetko

Chystáte sa na ples? Neprehliadnuteľná budete vďaka zvolenej farbe. Hitom tohtoročnej spoločenskej sezóny sú predovšetkým červená, modrá a zelená. Pokiaľ však dávate prednosť odľahčenejším tónom, potom rozhodne siahnite po pastelových odtieňoch. Okrem farby šiat potom nezabudnite na doplnky. Tento rok vyskúšajte francúzsky hit – tón v tóne. Viac odtieňov prehĺbi váš štýl. A viete, že farba šiat podčiarkne farbu očí?

Odvážne líčenie

Na plese chce každá z nás vyzerať výnimočne. Tento rok sa rozhodne môžete odviazať a vrhnúť sa na odvážny make-up look. Výrazné líčenie, metalické tiene, trblietky alebo flitre po vzore slávnych make-up artists. Ak ste si so svojim líčením nie istá, nechajte si poradiť od vizážistky, ktorá vám pomôže vybrať tie správne efekty pre vaše oči a tvár.

Nechajte vyniknúť svoj pohľad

Každú z nás už niekedy napadlo, ako by sme vyzerali s inou farbou očí. Chcete zaujať pohľadom? Vyskúšajte jednorazové farebné kontaktné šošovky. Zatiaľ čo v minulosti boli populárne crazy šošovky, dnes sa vracajú prirodzené farby. Pomocou šošoviek môžete farbu svojich očí zvýrazniť, alebo ju úplne zmeniť. Výhodou je možnosť si zaobstarať kontaktné šošovky bez, alebo s dioptriami. Jednorazové použitie poteší práve pri výnimočných udalostiach.

Dostanete ich vo farbách hnedá, zelená, modrá, soft grey, sapphire blue a fresh green. Balenie desiatich párov zakúpite už od 12 € vo vybraných optikách a eshopoch. Uhraňte očami aj svoj odraz v zrkadle – buďte taká, aká chcete byť.

Zdroj fotografií: Pixabay.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Vendula Jelínková. Článok nájdete v kategórii doplnky.