Dámy, sú tu úchvatné novinky od People Tree

Dámy, sú tu úchvatné novinky od People Tree

15. februára 2018, novinky, People Tree, šik, dámska móda, oblečenie, trendy

Sponzorovanej odkazy:

Internetový aj kamenný obchod Nila.cz, nám prináša ďalšiu precíznu a kvalitnú značku, a to People Tree z Veľkej Británie!

Kto je People Tree?

People Tree je britská značka, ktorá vyrába oblečenie z organických materiálov, ako je prírodná bavlna, všetko je fair-trade produktom. Táto značka v minulosti spolupracovala s Japonským Vogue, kde preukázala svoju kvalitu a štýl. Ďalej spolupracovala so známou herečkou Emou Watson, a vďaka tomu vyhrala The Observer Ethnical Award a mnoho ďalšieho. Niet teda pochýb, že sa jedná o naozaj kvalitnú a precíznu značku.

Nová kolekcia

Nová kolekcia utvorená do ležérneho štýlu, ktorý zároveň podčiarkne ženské línie skrátka neomrzí. Tešiť sa môžeme na prosté a jednoduché farby aj strihy, ktoré disponujú práve úžasnou pohodlnosťou. Toto oblečenie skombinujete s čímkoľvek a je vhodné do každého obdobia. Je tiež vhodné ako do práce, tak na každodenné prechádzky či návštevy obľúbených kaviarní. Štýl je očarujúci a žensky pôvabný, zároveň sa v oblečení cítite pohodlne a svojsky. Kúsky sa budú dotýkať aj športu, kedy si môžete vybrať z elastických topov a príjemných legín a to všetko z biobavlny.

Tieto trojštvrťové nohavice viazané veľmi elegantnou prackou podčiarknu váš ležérny štýl. Vďaka tmavej farbe sa k nim hodí takmer akákoľvek farba trička, či topu, čo môžete vidieť na obrázku, kde modelka predstavuje nohavice v spojení s pruhovaným topom od People Tree.

Vhodné ako športové oblečenie

V novej kolekcii nájdete aj oblečenie, ktoré môžete využiť napríklad pre beh, jogu, alebo domáce cvičenie. Štýlové a jednoduché strihy pristanú každému. Športové podprsenky sú elastické a bez kostíc, tým zaistia veľké pohodlie a to nielen pri športe. Veľa žien totiž športové podprsenky nosí už aj miesto tých klasických, pridáte sa tiež? Legíny s vysokým pásom, ktoré k podprsenke nádherne padnú, sú samozrejme tiež elastické. Ak vám nevyhovujú legíny, skúste napríklad trojštvrťové nohavice v rovnakom štýle, tiež elastické.

Nezabudnite sa pozrieť aj na ďalšie oblečenie od People Tree na Nila.cz , niektoré kúsky sú totiž v zľave!

Zdroj foto: Nila.cz

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Lucie Kubaščíková. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie, módni návrhári, ostatné a značky a značkové oblečenie.