Prichádza hravá Bobo choses s kolekciou Neverending Summer

Prichádza hravá Bobo choses s kolekciou Neverending Summer

11. marca 2018, Neverending Summer, Bobo choses, nová kolekcia, detské oblečenie

Sponzorovanej odkazy:

Internetový obchod Nila.cz zastupujúci veľký počet módnych značiek prichádza s jednou i zo Španielska!

Kto je Bobo choses?

Bobo choses je značka, ktorá k nám prichádza až zo Španielska. Priaznivcov má medzi deťmi i dospelými vďaka svojim originálnym a neobvyklým kúskom. Detská kolekcia je plná veselých farieb, zábavných motívov a veľmi príjemných materiálov, a to všetko je zhotovené do pohodlného strihu, v ktorom sa každý cíti dobre.

Kolekcia jar / leto 2018

Táto hravá kolekcia má veľmi vystihujúci názov „Nekonečné leto“, je inšpirovaná detstvom zakladateľky tejto značky Jane Goodall. Vykresľuje v nej nostalgické prázdninové motívy, dobrodružstvo a nekonečnú detskú zvedavosť. Leto môže začať a s touto kolekciou bude naozaj nekonečné!

Kolekcia Neverending Summer na vás dýchne vlažným letným vánkom a farbičkami zavalí vaše srdiečko radosťou. Vzory predstavené v tejto kolekcii podčiarkujú detskú fantáziu, kreativitu a voľnosť. Sú to krásne hravé kúsky podporujúce zvedavosť malých vedcov a vedkýň. Naviac kolekcia ponúka kúsky aj pre najmenších.

Späť do minulosti

V tejto detskej kolekcii môžete spozorovať výrazný návrat do minulosti, a to práve do letnej minulosti spomínanej návrhárky. Leto vtedy bolo oveľa hravejšie ako dnes, a týmto módnym krokom späť sa snaží vrátiť pocity z leta, kedy sa namiesto pozerania do telefónu a na televíziu chodilo von bádať, skúmať a tvoriť. To všetko chce touto kolekciou ukázať aj dnešným deťom.

Pretože je táto kolekcia špeciálne letná, je samozrejmosťou, že v nej nájdete aj detské plavky. Dvojdielne i jednodielne a opäť s úžasnými vzormi. Vyberte to, čo je vašim deťom najviac pohodlné. K plavkám môžete zaobstarať tiež klobúčik proti slnku, aby vaša ratolesť mohla v pokoji poletovať, bez toho aby dostala úpal.

Toto a oveľa viac oblečenia môžete zakúpiť na Nila.cz alebo v kamennom obchode Nila.

Zdroj foto: Nila

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Lucie Kubaščíková. Článok nájdete v kategórii módni návrhári, ostatné, plavky a značky a značkové oblečenie.