Intimissimi zbrojí pre jar a leto 2018 novou kolekciou

Intimissimi zbrojí pre jar a leto 2018 novou kolekciou

7. marca 2018, Intimissimi, nová kolekcia, jar a leto 2018, dámska bielizeň, spodná bielizeň

Sponzorovanej odkazy:

Značka Intimissimi je u žien obľúbená už niekoľko rokov. Je to značka, ktorá prináša pohodlnú spodnú bielizeň, ale zároveň sexy outfity do vašich spální. Obnovuje v ženách skrytú ženskosť a nežnosť. Ale tiež svojimi modelmi rozpaľuje muža do biela. Čo si pre nás Intimissimi pripravili na tohtoročnú jarnú a letnú sezónu 2018?

romantický set Madam Butterfly

romantický set Madam Butterfly

V mene ženskosti

Intimissimi sa rozhodli vydať sa po ceste, ktorá v ženách obnoví ich ženskosť, ale nezoberie im ich silu a samostatnosť. Skombinovať jemnosť a silu je vždy ťažké, preto sa značka rozhodla zapojiť do hry tri hlavné znaky – ľahkosť tanca, ozdobnosť maľby, intenzitu hudobnej formy. Toto trio je odrazom jarnej a letnej kolekcie spodnej bielizne pre tento rok.

A vzhľadom k tomu, že ide o jarnú a letnú kolekciu, nechali sa tvorcovia v Intimissimi inšpirovať nádhernými miestami z Talianska. Preslnené Taliansko je dozaista symbolom lásky, romantiky, vášne a nádherných horúcich letných večerov. V jednotlivých modeloch tak môžete spozorovať autentické prvky pochádzajúce z romantickej Verony, elegantného Portofina a z preslneného stredomorského pobrežia.

vrchný diel súpravy Love in Verona

vrchný diel súpravy Love in Verona

Love in Verona – čierna ako klasika!

Čierna farba zostáva tou najobľúbenejšou klasickou farbou spodnej bielizne, ako u mužov, tak u žien. Tešiť sa tak môžete z elegantného, ​​avšak zároveň zmyselného kompletu Love in Verona. Súpravička, ktorú ocení každá žena, ale aj jej muž, má dôkladne prepracované detaily a je zdobená čiernou dráždivou čipkou. Inšpiráciu tvorcovia nachádzali práve v talianskom meste Verona, odkiaľ tiež pochádza romantický príbeh Rómea a Júlie. Toto mesto je v Taliansku považované za mesto lásky, rovnako tak, ako je Francúzsko s mestom Paríž. Model nevyjadruje len ženskosť a zmyselnosť, vzdáva tiež hold sofistikovanej a elegantnej žene dnešnej doby!

vrchný diel súpravy Romantic Ballet

vrchný diel súpravy Romantic Ballet

Romantic Ballet – sladká, ako cukrová vata!

Ako už napovedá samotný názov, tento komplet bol inšpirovaný klasickým tancom. Balet je totiž symbolom nežnosti a krásy, ale tiež vyjadruje disciplínu a tvrdú prácu. Na modeli sa tak odráža kombinácia farieb od jemne ružovej, fialovej, až po dymovo zelenú a modrú farbu. Romantickými prvkami sú tu vzory kvetov, ktoré pripomínajú baletné komplety priamo z La Scale.

vrchný diel súpravy Botticelli

vrchný diel súpravy Botticelli 's Spring

Botticelli 's Spring – vítame jar!

Klasickú bielu súpravu spodnej bielizne má doma asi každá žena. Táto farba sa hodí pod každé oblečenie a nikdy nič nepokazí. Kolekcia Botticelli's Spring však nie je obyčajnou bielou spodnou bielizňou. Je okrasne zdobená ružičkami v blankytne modrej farbe. Celý tento komplet potom vyjadruje inšpiráciu, ktorá bola čerpaná zo známeho Botticelliho obrazu „Alegória jari.“

Body Buongiorno Portofino

Body Buongiorno Portofino

… A niečo navyše!

Jarná a letná kolekcia skrýva aj niečo navyše, pre náročnejšie zákazníčky. V námorníckom štýle na vás čaká krásne Bodýčko Buongiorno Portofino, ktorého štýl vychádza z inšpirácie v obľúbených letoviskách ligúrskeho pobrežia. O netradičné spestrenie v spálni sa vám postará komplet Madama Butterfly, ktorého zdobenie je inšpirované orientálnou kultúrou. Hlavnou ideou kompletu potom bola rovnomenná Pucciniho opera. A nakoniec prichádza umelecké dielo – Mediterranean Summer. V tomto modeli sa ukrývajú hneď tri prvky umeleckej ľudovej tvorby – ručne zdobená majolika z ostrova Amalfi, umelecky zdobené dlaždice z Portugalska a unikátna ručná výšivka z Maroka. Modelu tak dominuje biela farba, ktorá je zvýraznená červenou a modrou farbou, s čiernymi detailmi.

Zdroj foto: Intimissimi

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Lucie Holásková. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie, doplnky, ostatné, spodná bielizeň a značky a značkové oblečenie.