Náhľad do novej sezóny

Náhľad do novej sezóny

3. marca 2018, H & M, dámska móda, dámske oblečenie, módne novinky 2018, sezóna 2018

Sponzorovanej odkazy:

Nový rok, nové príležitosti. A samozrejme nové trendy! Aká bude sezóna 2018 v mene módy? Pestrá, rafinovaná a hravá. H & M predstavuje náhľad nielen do sveta dámskej módy pre štart roka 2018!

Nebojte sa farieb

Jasné tóny a vzory, ktoré pozdvihnú outfit aj náladu. Dámske oblečenie zdobia nečakané farby. Hrajte sa, buďte vynaliezaví! Pestré potlače, žiarivé tóny a pôsobivé kombinácie. Na svoje si prídu predovšetkým práve milovníci odvážnej palety farieb. S najnovšími kúskami H & M rozžiarite aj svoje okolie. Stavte na blankytne modrú, alebo oranžovú! To sú módne novinky 2018, s ktorými rozhodne nešliapnete vedľa.

Outfit v rovnováhe

Kombinujte tie najodvážnejšie kúsky s pastelovou romantikou. Protiklady sa priťahujú – a to platí aj pre outfity. Trashed džínsy na rebríčku trendov zostávajú, rovnako ako romantické pastelové farby, ktorými dokonale ozvláštnite a zmäkčíte vyznenie svojho outfitu. Doprajte si sladkú rovnováhu.

Od púdrovej po červenú

Harmónia nechýba ani v interiéri. Zoznámte sa s pôsobivým radom doplnkov, ktoré zjemnia váš domov. Trendom je tón v tóne, kombinácia ružových odtieňov, od nežnej púdrovej ružovej po tmavšie ​​červené, doplnené a podčiarknuté honosnými zlatými odleskami. Lásku vložte do detailov. Dekorujte tak, ako to viete len vy. 

Zdroj foto: H & M

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Vendula Jelínková. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie a značky a značkové oblečenie.